Zeiss termovizní předsádka DTC 4/50


Žádné hodnocení. Kód: 527032
Výrobce: Zeiss
Záruka: 2 roky
Dostupnost: SKLADEM
86.800 Kč
 

Zeiss termovizní předsádka DTC 4/50

ZEISS DTC 4/50 představuje svůj nový nástavec s výkonným senzorem pro maximální přesnost při nočním lovu.

Na přelomu roku uvádí ZEISS na trh novou termovizní předsádkuZEISS DTC 4/50 pro noční lov. Díky velkému snímači 640 x 512 a citlivé hodnotě NETD poskytuje ZEISS DTC 4/50 výjimečnou kvalitu obrazu pro maximální přesnost při nočním lovu. "Spolu s osvědčenou a intuitivní koncepcí ovládání, praktickým asistentem pro fotografování a řadou dalších funkcí je ZEISS DTC 4/50 vysoce kvalitním přírůstkem do našeho portfolia termovizních přístrojů," říká Dr. Carsten Backhaus, produktový manažer pro lov ve společnosti ZEISS.

Výjimečná kvalita obrazu díky výkonnému snímači
"Ostrý a detailní obraz je nezbytný pro bezpečnou a spolehlivou reakci, stejně jako pro přesný a precizní zásah, zejména při nočním lovu," zdůrazňuje zkušený lovec Backhaus. Díky vysoce kvalitnímu germaniovému objektivu, nejnovějšímu snímači s rozlišením 640 x 512 pixelů, roztečí pixelů 12 mikronů a citlivou hodnotou NETD menší než 25 mK nabízí nová předsádka mimořádně vysokou kvalitu obrazu. V kombinaci s ohniskovou vzdáleností 50 mm umožňuje působivě velké zorné pole přes 15 m na 100 m a detekční dosah 2 650 m. "To znamená, že DTC 4 poskytuje velmi dobré zorné pole v zalesněných oblastech, ale zároveň detailní obraz na velké vzdálenosti v terénu," zdůrazňuje Backhaus.

Intuitivní ovládání pro úplný přehled
"Zejména ve tmě je rychlé a efektivní ovládání zařízení klíčové pro spolehlivý přehled o okolí," říká Backhaus. Osvědčená koncepce Ergo-Control termovizních přístrojů ZEISS s centrální polohou zaostřovací věžičky dokazuje jednoduchou a intuitivní obsluhu také u přístroje DTC 4. Kromě uživatelsky přívětivého ovládání poskytuje velkorysý okulár další flexibilitu díky použití vysoce kvalitního kolimátoru. Zejména v dynamických loveckých situacích zůstává obraz vždy jasný a bez černých okrajů, i když oko není dokonale umístěno za puškohledem. Navíc díky inovativní možnosti volby mezi dvěma zvětšeními zorného pole (1x nebo 0,65x) umožňuje DTC 4 vždy zachovat maximální zorné pole 15 metrů. To znamená, že lovci mají vždy úplný přehled bez ohledu na zvětšení použitého puškohledu.

Přesné opakování s praktickým asistentem míření
Asistent míření, který lze ovládat prostřednictvím aplikace ZEISS Hunting, umožňuje rychlou a přesnou synchronizaci předsádky, zaměřovací optiky a zbraně. "Vše, co musí lovec udělat, je zadat do aplikace vzdálenost a polohu zásahu při výstřelu. Asistent pak automaticky vypočítá hodnoty korekce a podle toho znovu nastaví displej. Tím odpadá nutnost počítat kliknutí a celý proces je mnohem rychlejší a méně stresující," vysvětluje Backhaus. "Jakmile se podaří kombinace ZEISS DTC 4 a puškohledu úspěšně vystřelit, lze ji uložit do aplikace a na nástavec jako jeden ze čtyř profilů, což usnadňuje přechod z jednoho puškohledu na jiný s DTC."

Užitečné funkce pro co nejlepší zážitek z lovu
Kromě výjimečné kvality obrazu nabízí ZEISS DTC 4/50 řadu dalších funkcí. Nová funkce fotografování a natáčení videa umožňuje díky velkorysé paměti přímo zachytit nejkrásnější okamžiky lovu. Díky inovativní optimalizaci ikon lze polohu ikon na displeji nastavit tak, aby všechny ikony zůstaly viditelné bez ohledu na zvětšení puškohledu. Různé možnosti přizpůsobení, jako jsou různé barevné a scénické režimy nebo upozornění před další kalibrací, umožňují přizpůsobit nástavec různým potřebám a loveckým situacím.

 

Specifikace
Ohnisková vzdálenost 50
Senzor 640 x 512
Rozlišení displeje 1024 x 768
Snímkový kmitočet 50 Hz
Typ displeje AMOLED
Provozní teploty -10 - +50 stupňů Celsia
Napájení Li-Ion
Rektifikační rozsah na 100 m 55 cm / 88 cm
Rektifikační krok na 100 m 1.6 cm
Zorné pole na 100 m 15.4 m
Hmotnost 680 g
Doba provozu 5 hodin měření
Šířka 61 mm
Výška 65 mm
Délka 182 mm
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek