Steiner Commander 7x50 s kompasem


Žádné hodnocení. Kód: 23460020 Produktové číslo: 4015649006296
Výrobce: SteinerSteiner
Záruka: 30 let
Dostupnost: SKLADEM
40.144 Kč
(40.144 Kč/ks)
 

Steiner Commander 7x50 s kompasem

Máte zájem o optiku Steiner. Připravili jsme pro vás specializovaný e-shop s mnoha video-ukázkami a návody:

https://www.dalekohledysteiner.cz/

Se svou optikou s vysokým rozlišením ostrým jako břitva a nejpřesnějším analogovým kompasem a také optimální kombinací funkčnosti, robustnosti, přesnosti a komfortu definují dalekohledy Commander novou špičkovou třídu. Pro nejvyšší ambice na vodě, kde neexistují žádné kompromisy.

  • Největší a nejpřesnější osvětlený kompas na světě
  • Vždy ostré snímky ze vzdálenosti 20 m – bez přeostřování
  • Legendární robustnost, garantovaná vodotěsnost do 10 m

Sports-Auto-Focus

Dokonalé nastavení pro použití na vodě: jakmile je STEINER Sports-Auto-Focus nastaven, vždy poskytuje ostrý obraz od 20 m do nekonečna - bez přeostřování, snímky v brilantnosti 3D a 7x zvětšení zajišťuje bez rozmazání obrázky k identifikaci lodí, bójí a čísel mostů, a to i na rozbouřeném moři.

Zorné pole XL

Pro nejlepší možný přehled v každé situaci. Zorné pole bylo maximalizováno o přibližně 12 procent na 140 m / 1000 m. Výrazně jasnější a čistší obraz vám nabízí dokonalou bezpečnost na moři.

Legendární robustnost

Díky odolnému polykarbonátovému pouzdru Makrolon, které odolá nárazům až 11G, plovoucím hranolovým ložiskům s pružným silikonem pro tlumení nárazů, vodotěsnost do 10 m, tlaková náplň dusíku zabraňující zamlžování, teplotní rozsah od -40 do +80 °C a ochranná, hydrofobní STEINER Nano Protection, která odvádí vodu, nečistoty, prach a sníh a snadno se čistí.

Největší a nejpřesnější kompas se stabilizací HD

S uživatelsky příjemným osvětlením a integrovanou precizní osnovou. Velký integrovaný HD stabilizovaný kompas Commanderu je s průměrem 40 mm lídrem na trhu. Díky velikosti kompasu a optimalizovanému kapalinovému tlumení funguje určování směru rychle, přesně a spolehlivě i v těch nejextrémnějších podmínkách. Uživatelsky přívětivé osvětlení a přesný záměrný kříž pro přesný výpočet velikosti a vzdálenosti završují vysoce výkonný kompas a poskytnou vám na širém moři další kousek bezpečí. Spolehněte se na svůj nejbezpečnější navigační přístroj na palubě.

Comfort-Balance-System

S pryžovým pancéřováním NBR s dlouhou životností, prohlubněmi pro palce STEINER ComfortGrip, všestrannými očnicemi ErgoFlex a paměťovým okulárem pro uložení osobních nastavení dioptrií.

High-Definition-Optik

Pro ostrý a vysoce kontrastní obraz v nejvyšším rozlišení až k okraji. Špičková technologie povrchové úpravy pro prvotřídní kvalitu obrazu a propustnost světla. Rozptýlené světlo je omezeno na minimum. I za špatných světelných podmínek nebo při setmění jsou kontury vždy jasné a jasně viditelné.

Nano-Protection

Poskytuje sklu vždy spolehlivě čistý pohled s hydrofobní povrchovou úpravou. Tato vrstva odpuzující nečistoty a vodu na čočkách umožňuje stékání deště nebo sněhu a usnadňuje čištění.

Vysoce kvalitní příslušenství

S brašnou s pevným pouzdrem, polstrovaným, dobře viditelným plaveckým popruhem, neoprenovým popruhem ClicLoc, který lze připevnit během několika sekund, krytem proti dešti a ochrannými krytkami objektivu.

Tlakové plnění dalekohledu dusíkem 

Zamlžení nebo tvorba kondenzátu uvnitř dalekohledu je s tímto high-tech řešením od STEINER zcela vyloučena. Díky technologii 2-cestného ventilu lze provádět servis dalekohledu kdykoli, i po mnoha letech.

Očnice ErgoFlex

Vyrobeny ze silikonu šetrného k pokožce, odolného proti stárnutí, který lze použít třemi různými způsoby: ergonomicky přizpůsobené, klasické válcové a sklopné pro použití s ​​brýlemi.

ClicLoc

Vždy udrží dalekohled pevně v popruhu, ale lze jej také sejmout a znovu připevnit během několika sekund pohybem zápěstí.

 

Specifikace
Kompas High-Prezision HD-stabilized
Pevné zvětšení 7 x
Dioptrická korekce + / - 5 dioptrií
Průměr objektivu 50 mm
Optický systém High-Definition-Optik
Průměr výstupní pupily 7.1 mm
Stmívací faktor 18.7
Světelnost objektivu 51.02
Zorné pole na 1000 m 145 m
Napájení CR 1/3 N
Hmotnost 1190 g
Šířka 206 mm
Výška 157 mm
Délka 96 mm
Soubory

Commander

Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek