Novinky

Na výstavu Natura Viva přivezeme optiku Steiner, Noblex (Docter), Schmidt-Bender, zbraně Merkel, Haenel, Blaser a spoustu dalších.

Naše firma se zúčastní od 23.5.2018 do 27.5.2018 výstavy Natura Viva v Lysé nad Labem. Těšíme se na vaší návštěvu. U této příležitosti jsme pro vás připravili mnoho lákavých nabídek (sleva -10 % na optiku Steiner a Noblex). 

Přidáváme pro vás do naší nabídky termovizní zaměřovače a noční vidění firmy ATN.

Děkujeme všem návštěvníkům naší expozice na výstavě Silva Regina v Brně. Nestihli jste to nebo je to pro vás daleko, pak se můžeme potkat u nás na obchodě v Chomutově nebo na výstavě Natura Viva v Lysé nad Labem.

Po letošní výstavě IWA, pořádané v Norinberku jsme pro vás získali možnost koupit si militari-puškohledy. Vojenské puškohledy Steiner M5Xi 5-25x56 jsou dostupné nejen pro speciální jednotky, ale i sportovní střelce a vynikající lovce. Obrázky, popisky a ceny jsou v sekci military puškohledy.

Od května přibyde do našeho sortimentu lovecký dalekohled Observer 8x56 za velmi příznivou cenu. Detaily najdete už teď na našich stránkách.

Rozšířili jsme nabídku outdoorových dalekohledů o Wildlife 8x42, Wildlife 10x42, Wildlife 8x24 a Wildlife 10,5x28. Teď už jen stačí vybrat si ze široké nabídky dle požadovaného výkonu a ceny ten svůj.

Ke 120. výročí vzniku firmy Merkel byla připravena jubilejní řada jednoranných zlamovacích kulovnic K120. Těchto kulovnic bude vyrobeno v limitované edici pouze 120 kusů. Více informací na e-shopu u produktu K120.

 

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek