Burris FullField II 3-9x40 s osnovou Ballistic plex bez osvětlení


Žádné hodnocení. Kód: 200162
Výrobce: BurrisBurris
Dostupnost: SKLADEM
7.893 Kč
(7.893 Kč/ks)
 

Burris FullField II 3-9x40 s osnovou Ballistic plex bez osvětlení

Společnost působící v oboru výroby puškohledů se vždy posuzuje podle síly svého tažného koně. Řada Fullfield II je takovým koněm, který nese vysoce výkonné optické sklo na důvěryhodné, spolehlivé a odolné platformě.

Fullfield II ™ je jedním z nejuznávanějších a nejoceňovanějších puškohledů v oboru střelby a myslivosti. Od svého zavedení v roce 1975 stanovil standard přesnosti, spolehlivosti a cenové dostupnosti. Je to stále jeden z našich nejoblíbenějších modelů se širokým výběrem zvětšení a funkcí.

Vysoce výkonné optické sklo poskytuje vynikající čistotu a kontrast. Vícevrstvé čočky vám umožní bez oslnění lovit za všech světelných podmínek. Jednoduchý integrovaný okulár a ovládací prvky  mají protiskluzovou úpravu pro rychlé nastavení. Pozitivní znatelné nastavení klikání zajišťuje opakovatelné nastavení přesnosti a rozsahu i v terénu.

Fullfield II je klasický puškohled firmy Burris, který je po mnoho let velmi žádaný a dědí se z otce na syna/dceru. A velikost 3-9x je klasická velikost Fullfieldu, kterou používají lovci po celé zemi.

3-9x40 je skvělou volbou pro naháňkové lovy, pronásledování v zalesněném terénu. Devítinásobné zvětšení posouvá hranice a umožňuje střelbu od střední po poměrně dlouhé vzdálenosti.

Burris 3-9x40 Fullfield II disponuje nitkovým křížem Ballistic Plex, který střelci poskytuje více informací než jednoduchý kříž Plex.

 

Specifikace
Variabilní zvětšení 3x - 9 x
Plnění dusíkem Ano
Průměr objektivu 40 mm
Zorné pole na 100 m 3.9 - 10.0 m
Průměr výstupní pupily 5.0 - 13.0 mm
Vyrovnání paralaxy 100 m
Průměr středu tubusu 25.4 mm
Hmotnost 368.5 g
Délka 310 mm
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek