Steiner termovizní předsádka Nighthunter Clip-On C 35 Gen. 2


Žádné hodnocení. Kód: 8700000105
Výrobce: SteinerSteiner
Záruka: 2 roky
Dostupnost: SKLADEM
74.210 Kč
 

Steiner termovizní předsádka Nighthunter Clip-On C 35 Gen. 2

Máte zájem o optiku Steiner. Připravili jsme pro vás specializovaný e-shop s mnoha video-ukázkami a návody:

https://www.dalekohledysteiner.cz/

Steiner byl vždy známý svým maximálním optickým výkonem, zejména v obtížných světelných podmínkách. Se sérií Nighthunter jsme strávili roky vývojem nejlepší optiky na trhu přesně pro tyto obtížné podmínky. Naše touha doplnit a dokončit nejlepší pozorovací zážitek nás inspirovala k rozšíření rodiny Nighthunterů do světa digitálního termovizního zobrazování.

"Steiner Nighthunter" byl vždy zárukou maximálního loveckého úspěchu. Nová řada termovizí Nighthunter tento požadavek splňuje a nabízí výjimečný zážitek. Dnes slibujeme dokonalost prostřednictvím technologických inovací a inovativního vývoje.

Steiner Quantum Vision – představuje vysoce účinnou interakci vynikajícího tepelného senzoru a softwarového algoritmu speciálně vyvinutého společností Steiner, který přenáší všechna data přímo na nejmodernější displej maximální rychlostí.

Působivý termosnímek - Ultramoderní displej se vyznačuje nejvyšším kontrastem v 6 různých barevných režimech (polarita) nebo v optimalizované předvolbě barev v závislosti na krajině a počasí.

Vynikající ovládání - Inovativní a ergonomický design umožňuje pohodlné a intuitivní ovládání. Tiché gumové ovládání a ergonomická manipulace zajišťují maximální uživatelský komfort.

Legendární Steiner robustnost - Nárazuvzdorné, lehké hliníkové pouzdro je vodotěsné a vyrobené pro nejnáročnější použití. Teploty mezi -10 a +50 °C nemohou ovlivnit funkčnost Nighthunter C35.

Montáž a nulování - Extrémně intuitivní, abyste byli vždy připraveni k lovu

Rychlá detekce a působivá ostrost – Špičková interakce Quantum Vision posouvá lov na novou úroveň díky rychlé detekci a působivé identifikaci i na velké vzdálenosti. Buďte úspěšní tam, kde ostatní jen hádají.

Steiner Connect App – S představením Nighthuntera přináší Steiner na trh novou aplikaci. Ta v kombinaci se síťovými funkcemi a funkcemi – jako jsou videoalba – vám umožňuje snadno sdílet své objevy a dobrodružství s rodinou a přáteli.

Systém Start - 5 sekund

Zaostřování - manuální

Specifikace
Wi-Fi Steiner-Connect-App
Typ displeje OLED
Zvětšení 1 - 8 x
Ohnisková vzdálenost 35
Obraz v obraze Ano
Záruka 2 roky
Rozlišení displeje 1240 x 768
Snímkový kmitočet 50 Hz
Optický systém Quantum Vision
Hmotnost 460 g
Šířka 120 mm
Výška 80 mm
Délka 73 mm
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek