Termovizní zaměřovač Archer OWL LRF


Žádné hodnocení. Kód: Archer002
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Skladem u dodavatele
166.000 Kč
 

Termovizní zaměřovač Archer OWL LRF

Efektivní vzdálenost pro detekci lidské postavy

Detekce  2.620 m
Rozpoznání    570 m
Identifikace    200 m

OWL LRF

Špičkový přístroj pro každého lovce. Tento puškohled s vyspělým balistickým počítačem, laserovým dálkoměrem a integrovanou meteostanicí umožňuje lovci neomezené možnosti využití. Je skvělým pomocníkem při náročných lovech ve vysokohorském prostředí, extrémních povětrnostních podmínkách a především na dlouhé vzdálenosti. Jeho parametry uvítá každý náročný lovec. 

NOVÁ GENERACE

Archer OWL je jedním z termovizních zaměřovačů nové generace, u kterých jsme využili nejnovějších poznatků z oboru balistiky a přesné střelby. Díky svým technickým parametrům a vybavení umožňuje OWL LRF automatický posun záměrné osnovy na základě naměřených údajů stiskem jediného tlačítka. 

VYCHYTÁVKY

Díky použití nových algoritmů při zpracování termovizního signálu jsme docílili vynikající obrazové kvality při rozlišení detektoru 384 px. Bez nadsázky lze konstatovat, že v kategorii termovizních zaměřovačů v rozlišení 384 px je OWL LRF naprosto nedostižný. Od nejvyšší řady FALCON LRF PRO se liší zaměřovač OWL LRF jen minimálním rozdílem v rozlišení termovizního jádra, zároveň ale výrazně nižší cenou.

LASEROVÝ DÁLKOMĚR

S dosahem až 800m poskytne lovci přesnou vzdálenost cíle.Společně s balistickým kalkulátorem zajišťují automatický posun záměrné osnovy s veškerými kompenzacemi a balistickými korekcemi.To vše stiskem jediného tlačítka.

AUTOMATICKÝ POSUN ZÁMĚRNÉ OSNOVY

Je u vybraných výrobků ARCHER v portfoliu již více než 3 roky a nyní tento komfort můžete využívat i vy. Firma ARCHER vyvinula díky sofistikované technologii velmi precizní systém, kdy balistický počítač za pomoci meteostanice, kompatibilních senzorů a kvalitního dálkoměru automaticky zajistí veškeré korekce a kompenzace.Střelba na velké vzdálenosti nikdy nebyla jednodušší.

FOTO A VIDEO ZÁZNAM

vám umožní si uchovat zážitky a sdílet je s přáteli nebo analyzovat průběh lovu. Uložený video materiál můžete z kamery snadno stáhnout do počítače pomocí USB kabelu, který je standardní součástí každé kamery.Interní paměť až 16 GB umožňuje téměř neomezený záznam vašich loveckých zážitků.

Dodává se v mnoha barvách. Barvu (písková, hnědá, zelená, černá) udejte v objednávce v poznámce. Vždy jde o spojení dané barvy s černou.

Specifikace
Rozlišení 384 x 288
Rozměr pixelu 17 mikrometrů
Citlivost menší než 30 mK
Rozlišení displeje Amoled, 800 X 600
Provozní teploty - 30 až +55 stupňů Celsia
Průměr objektivu 50 mm
Napájení 4 x AA
Doba provozu 5 h měření
Hmotnost 960 g
Rozsah měření maximálně do 800 m
Spektrální pásmo 7.5 - 13.5 mikrometrů
Šířka 96 mm
Relativní clona F / 1.0
Výška 78 mm
Zorné pole 7,5 x 5.6 stupňů
Délka 247 mm
Hyperfokální vzdálenost 5 m až nekonečno
Obnovovací frekvence 25 Hz (PAL), 30 Hz (NTSC)
Video výstup PAL nebo NTSC
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captchaZobrazit jiný kód
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek