Termovizní zaměřovač Archer Oryx


Žádné hodnocení. Kód: Archer001
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Skladem u dodavatele
145.000 Kč
 

Termovizní zaměřovač Archer Oryx

Efektivní vzdálenost pro detekci lidské postavy

Detekce  2.620 m
Rozpoznání    570 m
Identifikace    200 m

ORYX 

Je ekonomicky nejvýhodnější variantou nových termovizních zaměřovačů z produkce Archer pro lovecké účely.Při vývoji tohoto přístroje jsme využili naše dlouholeté zkušenosti z výroby, balistiky a lovu, čímž jsme docílili naprosto skvělého výsledku. Špičkový obraz při použití senzoru o rozlišení 384 px, vysoká odolnost proti zpětnému rázu, použití pouze těch nejkvalitnějších komponentů, to vše ve spojení s naprosto unikátním softwarem, předurčují ORYXE k získání dominantní pozice mezi termovizními puškohledy. 

VÝJIMEČNÁ SPOLEHLIVOST

Vyjímečné spolehlivosti výrobků ARCHER je dosahováno mimo jiné i vysokou náročností výstupních jakostních testů odolnosti a systému kontroly. Termovizní zaměřovač ORYX byl vyvinut s ohledem na veškeré potřeby úspěšných lovců. Bleskový start, intuitivní a jednoduché ovládání, dlouhá výdrž na baterie, nízko usazená kamera nad osou hlavně - to jsou jen některé z široké škály předností vašeho budoucího pomocníka. 

UŽIVATELSKY PŘÍVĚTIVÝ

Menu v českém jazyce jistě ocení většina uživatelů. Tak jako všechny termovizní zaměřovače ARCHER, tak i tato novinka nabízí funkci nahrávání fotek a videí, výběr z více než 20 druhů záměrných osnov, možnost uložení až 30 druhů zbraní a střeliva, automatické vypínání displeje při oddálení obličeje od okuláru. Věříme, že ARCHER ORYX se díky svým vyjímečným vlastnostem a jedinečné spolehlivosti stane nepostradatelnou součástí výbavy všech lovců, kteří hledají opravdovou kvalitu. Všem našim zákazníkům nabízíme 3 letou záruku, profesionální přístup, poradenství a bezplatné aktualizace softwaru.

BALISTICKÝ KALKULÁTOR

je součástí všech nových puškohledů lovecké řady Archer umožňující posunutí záměrné osnovy a tím pomáhá uživateli s korekcí a kompenzací během střelby s maximální možnou přesností.

FOTO A VIDEOZÁZNAM

je další funkcí puškohledu ORYX. Zabudovaný mediální modul s vnitřní pamětí 16GB zajišťuje snadné pořizování snímků či nahrávání videa během pozorování nebo lovu. Umožňuje následné vyhodnocení zásahu.

SERVIS A KVALITA

je u ARCHERU postavena na první místo.Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, počínaje usazením kamery na zbraňový systém, nastřelením, nahráním balistických programů dle přání zákazníka. Nekompromisní výstupní kvalita, náročný systém testování každé kamery, voděodolnost a nárazuvzdornost, to jsou jen některé z vlastností, které dělají z ARCHERU jedničku na trhu termovizních technologií.
ORYX z lovecké řady ARCHER můžete objednat v nabízených barevných variantách.

Barvu (písková, hnědá, zelená, černá) udejte v objednávce v poznámce. Vždy jde o spojení dané barvy s černou.

Specifikace
Rozlišení 384 x 288
Rozměr pixelu 17 mikrometrů
Citlivost menší než 30 mK
Rozlišení displeje Amoled, 800 X 600
Provozní teploty - 30 až +55 stupňů stupňů Celsia
Průměr objektivu 50 mm
Napájení 4 x AA
Doba provozu 5 h měření
Hmotnost 860 g
Spektrální pásmo 7.5 - 13.5 mikrometrů
Šířka 77 mm
Relativní clona F / 1.0
Výška 78 mm
Zorné pole 7,5 x 5.6 stupňů
Délka 247 mm
Hyperfokální vzdálenost 5 m až nekonečno
Obnovovací frekvence 25 Hz (PAL), 30 Hz (NTSC)
Video výstup PAL nebo NTSC
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captchaZobrazit jiný kód
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek