Termovizní zaměřovač Archer Irbis


Žádné hodnocení. Kód: Archer003
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Skladem u dodavatele
199.000 Kč
 

Termovizní zaměřovač Archer Irbis

Efektivní vzdálenost pro detekci lidské postavy

Detekce  2.620 m
Rozpoznání    570 m
Identifikace    200 m

 

IRBIS PRO

je puškohled s naprosto dokonalým obrazem, díky použitému termoviznímu senzoru v rozlišení 640x512 pix . Germaniová 50 mm čočka s clonou F/1 , dvojnásobným optickým a až 6 nasobným digitálním zvětšením Vám poskytne vykreslení i toho nejmenšího detailu. Společně z možností výberu z více než dvaceti záměrných osnov se tak z každého vašeho lovu stane skutečný zážitek.

PŘEDNASTAVITELNÉ AUTOREŽIMY

Zajímavostí všech modelů ARCHER z lovecké řady je i několik přednastavených autorežimů podle povětrnostních podmínek, kdy velmi rychle vyberete optimální sledovací mod, jako například mlha, snežení, slunečno,oblačno a podobně. Další softwarovou novinkou je kvalita a ostrost obrazu při digitálním zoomování.Mnozí z vás jistě uvítají vytvoření barevného schématu sepie, která má lehce oranžový nádech, který jednoznačně několikanásobně méně unavuje a namáhá zrak uživatele, než ostatní barevná schémata.

VYCHYTÁVKY

Celkově lze konstatovat, že veškeré výrobky ARCHER byly vytvořeny s důrazem na to aby nezatěžovali oko pozorovatele příliš intenzivním zářením, čehož se díky velmi kvalitním amoled displejům a speciální konstrukci optických čoček v okularu povedlo beze zbytku dosáhnout. Nejnovější použitá elektronika včetně soustavy sensorů dává vyniknout třeba takovým funkcím jako je automatické vypínání displaye při oddálení oka od okularu, měření vertikálního i horizontálního ůhlu náklonu pro přesnou střelbu, nabízí možnost počítaní výstřelů a spoustu dalších zajímavostí. Při všech techto funcionalitách disponuje IRBIS výdrží více než 5 hodin nonstop provozu na jedno nabití akumulátorů.

OVĚŘENÁ KVALITA

vysoká spolehlivost a odolnost i v extrémních podmínkách. Toho je mimo jiné dosaženo náročným procesem výstupní kontroly, včetně vlastního sofistikovaného systému testování všech puškohledu ARCHER. Je prověřována mimo jiné vodotěsnost, vibrační odolnost, funkčnost při extrémně nízkých či vysokých teplotách a v neposlední řadě odolnost systému při zpětném rázu nebo pádu.

DOKONALÝ OBRAZ

který vás nadchne díky bezkonkurenční obrazové kvalitě puškohledu IRBIS. To je důvod, proč je IRBIS jasnou volbou pro nejnáročnější zákazníky, kteří nepřipouští obrazový kompromis. Kamera IRBIS využívá nejmodernější VOX termovizní senzory 640x512px s naprosto výjimečnou citlivostí a s unikátním softwarem pro zpracování obrazu. 

FOTO A VIDEO

se ukládá ve vnitřní paměti přístroje až s kapacitou 16 GB, pro následné analyzování průběhu střelby nebo sdílení vašich zážitků z lovu se svými přáteli. Vaše lovecké zážitky se tak stávají stálou vzpomínkou .

Dodává se v mnoha barvách. Barvu (písková, hnědá, zelená, černá) udejte v objednávce v poznámce. Vždy jde o spojení dané barvy s černou.

Specifikace
Rozlišení 384 x 288
Rozměr pixelu 17 mikrometrů
Citlivost menší než 30 mK
Rozlišení displeje Amoled, 800 X 600
Provozní teploty - 30 až +55 stupňů Celsia
Průměr objektivu 50 mm
Napájení 4 x AA
Doba provozu 5 h měření
Hmotnost 860 g
Spektrální pásmo 7.5 - 13.5 mikrometrů
Šířka 77 mm
Relativní clona F / 1.0
Výška 78 mm
Zorné pole 12.4 x 10.0 stupňů
Délka 247 mm
Hyperfokální vzdálenost 5 m až nekonečno
Obnovovací frekvence 25 Hz (PAL), 30 Hz (NTSC)
Video výstup PAL nebo NTSC
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captchaZobrazit jiný kód
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek