Termovizní zaměřovač Archer Falcon LRF Pro


Žádné hodnocení. Kód: Archer004
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Skladem u dodavatele
214.000 Kč
 

Termovizní zaměřovač Archer Falcon LRF Pro

Efektivní vzdálenost pro detekci lidské postavy

Detekce  2.620 m
Rozpoznání    570 m
Identifikace    200 m

 

FALCON LRF PRO

Tato převratná novinka, puškohled se sofistikovaným balistickým počítačem, představuje průlom v oblasti termovizní techniky.

ARCHER FALCON S 50MM OBJEKTIVEM

a laserovým dálkoměrem je výsledkem spojení našich dlouholetých zkušeností a technických inovací s využitím nejmodernějších poznatků z oblasti balistiky. FALCON LRF PRO je špičkový termovizní puškohled určený lovcům, kteří hledají TOP kvalitu bez kompromisů. Dokonalý obraz s vysokým rozlišením (640x512px) a až 4x digitální zoom je u výrobků ARCHER již samozřejmostí. 

VESTAVĚNÝ DÁLKOMĚR

Vestavěný laserový dálkoměr, zabudovaná meteostanice a precizní balistický počítač umožňují automatický posun záměrné osnovy stiskem jediného tlačítka, včetně všech balistických kompenzací. Tyto funkce byly doposud používány pouze u výrobků ARCHER určených pro bezpečnostní složky a vojenský sektor.

VYCHYTÁVKY

U FALCONA LRF PRO oceníte také vícepolohový přepínač, který umožňuje zařízení okamžitě přepnout do jednoho z vašich přednastavených režimů. Ovládání FALCONA je velmi jednoduché, intuitivní a praktické. Koncepce výrobků ARCHER ukázala směr, kterým se bude výroba termovizí ubírat v nadcházejícím období. 

AUTOMATICKÝ POSUN ZÁMĚRNÉ OSNOVY

Je u vybraných výrobků ARCHER v portfoliu již více než 3 roky a nyní tuto možnost můžete využívat i vy! Firma ARCHER vyvinula díky sofistikované technologii velmi precizní systém, kdy balistický počítač za pomoci meteostanice, kompatibilních senzorů a kvalitního dálkoměru automaticky zajistí veškeré korekce a kompenzace. Střelba na velké vzdálenosti nikdy nebyla jednodušší. 

DOKONALÝ OBRAZ

Díky VOX detektoru o rozlišení 640x512 px, vynikající elektronice a vysoce kvalitnímu germaniovému objektivu jsme schopni přesně rozeznat pozorovaný cíl a rozlišit i ty nejjemnější detaily potřebné pro identifikaci cíle a úspěšnou střelbu.

LASEROVÝ DÁLKOMĚR

Kvalitní laserový dálkoměr s dosahem až 800m rychle poskytne lovci aktuální vzdálenost cíle a na základě nastavených individuálních profilů provede automaticky veškeré kompenzace a balistické korekce a to vše stiskem jednoho tlačítka. 

Dodává se v mnoha barvách. Barvu (písková, hnědá, zelená, černá) udejte v objednávce v poznámce. Vždy jde o spojení dané barvy s černou.

Specifikace
Rozlišení 640 x 512
Rozměr pixelu 17 mikrometrů
Citlivost menší než 30 mK
Rozlišení displeje Amoled, 800 X 600
Provozní teploty - 30 až +55 stupňů Celsia
Průměr objektivu 50 mm
Napájení 4 x AA
Doba provozu 5 h měření
Hmotnost 960 g
Rozsah měření maximálně do 800 m
Spektrální pásmo 7.5 - 13.5 mikrometrů
Šířka 96 mm
Relativní clona F / 1.0
Výška 78 mm
Zorné pole 12.4 x 10.0 stupňů
Délka 247 mm
Hyperfokální vzdálenost 5 m až nekonečno
Obnovovací frekvence 25 Hz (PAL), 30 Hz (NTSC)
Video výstup PAL nebo NTSC
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captchaZobrazit jiný kód
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek