TERMOVIZE ATN MARS-HD 640 2,5- 25X


Žádné hodnocení. Kód: ATN15257
Výrobce: ATN
Produkt již není v prodeji
TERMOVIZE ATN MARS-HD 640 2,5- 25X

Technologicky nejvyspělejší řada termovize na trhu. Zcela nové termální jádro Obsidian "T" II tvoří jedinečný systém termovize. Větší výkon, více funkcí, menší balení a nižší náklady umožnily společnosti ATN provést největší inovaci termovizí této řady.

Série MARS-HD umožňuje uložení záznamu videa a fotografií přímo na SD kartu. Díky funkci RAV (video aktivované zpětným nárazem) už nikdy nezapomenete vytvořit dokonalý snímek či video. Vestavěný dálkoměr Vám za pomoci pouhých dvou kliků umožní rychlé zamíření na cíl. Stačí pouze jednou zamířit a úhel náklonu se automaticky upraví. Hladký zoom, vestavěná funkce Wi-Fi, Bluetooth, 3D Gyroskop, 3D Akcelerometr a 3D Magnetometr jsou jen některé z funkcí a snímačů vestavěných do těchto neuvěřitelných systémů.

Výhody:

 • Nahrávání videa ve formátu HD
 • WiFi
 • Jemný zoom
 • E-kompas
 • Dálkoměr
 • Balistická kalkulačce
 • Uživatelské rozhraní Obsidian
 • Bluetooth
 • 3D gyroskop
 • Funkce RAV
 • Termální senzor 640x480

Jádro ATN Obsidian

Jádro ATN Obsidian je technologie, která je zapracovaná do naší SMART HD optiky. Založená je na nejpokročilejším zpracování digitálního obrazu, množství obrazových snímačů, intuitivním uživatelském rozhraní a celé řadě okolních senzorů. Právě tyto funkce a vlastnosti jsou vneseny do linie systémů HD optiky. 

Procesor

Vysoce výkonný ARM procesor s 2-jadernou architekturou a nízkoenergetickou 32nm CMOS technologií.

Obrazový senzor (S)

Obsidianové jádro schopné řídit různé CMOS a mikrobolometrické snímače, včetně FULL HD senzoru s rozlišením 1920x1080, plně optimalizované i pro zhoršené světelné podmínky.

Displej

HD displej s rozlišením 4,2 milionů barev a 256 stupni šedé.

Snímače okolního prostředí

Nízkozátěžový operační subsystém poskytuje průběžné informace o okolí a umístění zařízení ve třech prostorových osách. Tento subsystém pracuje nezávisle na hlavním procesoru a zahrnuje:

 • 3D Akcelerometr
 • 3D Magnetometr
 • 3D Gyroskop
 • Barometrický senzor
 • Mikro řídící obvod

Firmware

Tým softwarových inženýrů neustále pracuje na růstu a zlepšení schopností a funkcí každého zařízení. Jednoduchou aktualizací firmwaru lze zásadním způsobem zlepšit a přidat funkce zařízením ATN. 

GPS

Poskytuje přístup k zeměpisným souřadnicím, jako např. k identifikaci a umístění zařízení, nadmořské výšce a rychlosti pohybu. 

Nahrávání videa

Umožňuje zachytit nezapomenutelné okamžiky v úžasné Full HD kvalitě. Už nepromeškáte žádnou příležitost, ani jedinečný okamžik.

Záznam videa a fotografie můžete sdílet s přáteli, rodinou a na sociálních sítích.

WiFi

Chcete naučit někoho střílet?  Nebo chcete sdílet to, co vidíte přes zaměřovač s osobou vedle vás?

Díky funkci Wi-Fi a HD optice můžete vidět, co vidí střelec v reálném čase. Využitím aplikace ATN Obsidian můžete ovládat zařízení a sledovat jeho reálný přenos.

Připojte telefon nebo tablet a zobrazte vše najednou. Chcete vidět, co jste zaznamenali? Žádný problém. Jakmile spustíte aplikaci přes WiFi, otevřete galerii a můžete přehrávat nejnovější zaznamenané události. Všechny vaše fotky a videa máte na dosah ruky.

Plynulé zvětšování

Plynulé zvětšování Vám pomůže vidět z blízka vše, na co se právě díváte. Jednoduše zůstaňte kde jste a přibližte si obraz pouze stiskem tlačítka.

E-kompas

E-kompas, sklon a úhly vychýlení, vzdálenost k cílovému bodu, balistické korekce a zoom jsou jen některé z informací, které lze zobrazit na obrazovce. Poskytne vám informaci, v jakém směru se máte pohnout, takže se můžete více přiblížit a získat lepší střeleckou pozici. 

Termovize

Co jste požadovali je konečně tady - termovize v kombinaci s inteligentními funkcemi HD optiky. Spojili jsme to nejlepší z obou světů - termovizi příští generace a jádro Obsidian.

Odhalte svou kořist za pomoci výkonné termovize. Zaznamenejte vše stiskem jediného tlačítka a sdílejte se svými přáteli a rodinou.

Balistická kalkulačka

Balistické výpočty ještě nikdy nebyly tak snadné. Žádné další grafy, komplexní optické mřížky a kalkulačky pro výpočet přesné střelby na dlouhou vzdálenost. ATN Obsidian balistická kalkulačka udělá vše za vás. Zamiřte pomocí inteligentního dálkoměru, zadejte rychlost a směr větru a jádro Obsidian se postará o vše ostatní.

Síla a směr větru jsou nejdůležitějšími údaji, především při mírném a silném větru. Při střelbě na vzdálenosti nad 275 metrů doporučujeme zjistit si údaje o větru a zadat informace do zařízení.

Balistická kalkulačka ATN Obsidian vás zavede do budoucnosti už dnes!

Dálkoměr

S patentovaným inteligentním dálkoměrem bude váš život jednodušší. Stačí pouze dva kliky a jednoduchým posunutím puškohledu budete moci zamířit a změřit vzdálenost ke svému cíli.

Jeden pohyb zaměřovacím křížem automaticky upraví bod nárazu. Žádné další odhady, grafy nebo složité výpočty.

Díky dálkoměru Smart Range Finder můžete rychle odhadnout vzdálenost k cíli. Stačí, pokud znáte přibližnou velikost cíle.

HD rozlišení

Vůbec poprvé může rozlišení pro digitální puškohledy nebo monokuláry konkurovat tradičním analogovým puškohledům určeným na den. ATN X-Sight II a X-Spotter disponují HD objektivem, senzory HD spolu s HD displejem v plném rozlišení. 

Recoil Activated Video (RAV)

S funkcí RAV nikdy nezmeškáte žádný okamžik.

Režim Recoil Activated Video (patent v podání) vám nabízí jedinečnou možnost nahrávání videí pomocí optiky. Tento režim umožňuje záznam videa před a po výstřelu.

Využijete ho tehdy, když je zásah do cíle důležitější než mít na paměti zapnutí nahrávání videa. Jednoduše nastavte režim RAV na ZAPNUTO a při stisknutí spouště (režim RAV je aktivován od zpětného rázu vaší zbraně) vaše optika zaznamená video pár sekund před výstřelem a pár vteřin po výstřelu.

Jednoduchý, snadno použitelný, a pravděpodobně nejúčinnější nástroj k zachycení rozhodujícího výstřelu během lovu.

 

Specifikace
Provozní doba Baterie - 8 hodin
Rozlišení displeje HD
Osnova Záměrný kříž - mnohočetné vzory, barevné nastavení
Senzor 640 x 480
Vzdálenost detekce 1370 m
Video / foto rozlišení 1280 x 960 na 30 fps
Ohnisková vzdálenost 50
Montážní lišta Rychloupínací Picatinny
Kompas Elektronický
Wi-Fi ANO
Micro SD karta Podpora do velikosti 4-64 GB
Voděodolnost ANO
Oční reliéf 65 mm
Variabilní zvětšení 2,5 - 25 x
Napájení 4 ks AA Li baterií
Balistická kalkulačka ANO
Zaostření Plynulé
RAV (Video spustitelné nárazem) ANO
Chytrý dálkoměr ANO
3D Magnetometr ANO
3D Gyroskop ANO - GS7
GPS ANO
Bluetooth 4.1
Micro HDMI ANO
Micro USB ANO
Mikrofon ANO
Jádro ATN Obsidián "T" II
Hmotnost 840 g
Šířka 80 mm
Výška 80.26 mm
Délka 224 mm
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captcha
Zobrazit jiný kód
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek