Swarovski Z8i 2-16x50 P se šínou


Žádné hodnocení. Kód: S0803S
Výrobce: Swarovski OptikSwarovski Optik
Záruka: 30 let
Dostupnost: SKLADEM
80.010 Kč

Swarovski Z8i 2-16x50 P se šínou

Puškohled Swarovski Z8i 2-16x50 P se šínou je multifunkční puškohled s vynikajícími vlastnostmi. Je ideální na šoulačku, posedový lov nebo naháňku. Má velké zorné pole pro naháňku a jasný obraz zobrazující všechny detaily při střelbě na velké vzdálenosti. Brilantní optika umožňuje pozorování za soumraku nebo za špatných světelných podmínek.

Optika Z8i vychází ze zkušeností lovců. Skvěle kombinuje velké zorné pole s dokonale ostrými detaily.

Osminásobný zoom byl integrován do štíhlého 30 mm středového tubusu. Tak může být snadno namontován na jakoukoli loveckou zbraň.

Osminásobný zoom přináší nekompromisní ostrost obrazu od nemenšího až po největší zvětšení.

Z8i nastavuje nové standardy v oblasti designu a ergonomie. Štíhlá osvětlovací jednotka poskytuje lepší přehled o tom, co se děje, zatímco velká tlačítka pro nastavení, která lze ovládat seshora, nabízí rychlé a pohodlné použití.

Věžička paralaxy Z8i umožňuje nastavit obraz bez chyby paralaxy, a lze ji rychle nastavit i ze střelecké pozice. Západka na 100 m umožňuje nastavit věžičku paralaxy snadno a spolehlivě i za soumraku.

Puškohled nabízí denní a noční režim, funkci paměti, která při zapnutí automaticky obnoví úroveň zvoleného jasu. K dispozici je 64 úrovní jasu. „Swarolight“, automatické zapnutí/vypnutí se snímačem náklonu, rozpozná, zda je Z8i ve střelecké pozici nebo ne. Tím se šetří baterie a prodlužuje její životnost.

Za příplatek 7.280 Kč lze dokoupit flexibilní balistickou věžičku BTF.

Tu lze konfigurovat samostatně a umožňuje vám přesnou střelbu na požadovanou vzdálenost. V případě, že ji použijete jako horní věžičku, můžete nastavit kompenzaci poklesu střely. Při použití jako boční věžička je nejvhodnější pro nastavení stranové korekce nebo odhad předsazení.

Je flexibilní, lze ji nasadit bez použití nářadí a kombinovat se všemi dostupnými záměrnými osnovami. Zamykací mechanismus brání neúmyslnému otočení.

Puškohled je dodáván s montážní lištou "Swarovski Rail".

Specifikace
Osnova 4A-I, 4A-300-I
Variabilní zvětšení 2 x / 16 x
Průměr objektivu 50 mm
Poloha záměrné osnovy 2. rovina
Průměr výstupní pupily 8.1 - 3.1 mm
Rektifikační krok na 100 m 1 cm
Rektifikační rozsah na 100 m 150 / 150 cm
Stmívací faktor 5.7 - 28.3
Vyrovnání paralaxy 50 až nekonečno m
Zorné pole na 100 m 21 - 2.6 m
Hmotnost 690 g
Délka 356 mm
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek