Swarovski EL Range 10x32 s Tracking Assistant


Žádné hodnocení. Kód: S02024
Výrobce: Swarovski OptikSwarovski Optik
Záruka: 30 let
Dostupnost: Skladem u dodavatele
74.970 Kč
 

Swarovski EL Range 10x32 s Tracking Assistant

Tento kompaktní dalekohled s dálkoměrem a asistentem sledování vás bude doprovázet na všech vašich loveckých dobrodružstvích, zejména v nerovném terénu. EL Range 10x32 je perfektní volbou, pokud hledáte lehký dalekohled, který vám umožní vidět všechny důležité detaily.

VŽDY PŘESNÝ
Dalekohled EL Range lze nakonfigurovat tak, aby vyhovoval vašim konkrétním potřebám. Můžete také přenášet vlastní balistické údaje, které vám umožní přesně posoudit jakoukoli loveckou situaci.

ZAMĚŘENO NA DOKONALOST
V každé lovecké situaci můžete rychle a přesně zachytit zvěř díky přesnosti a ostrosti po celé ploše, kterou nabízí technologie SWAROVISION.

PRŮKOPNÍK INTELIGENCE
Inovativní Tracking Assistant (asistent sledování) vám pomůže získat lepší představu o oblasti, kde váš poslední výstřel zasáhl cíl.

DÁLKOMĚR

 Změření vzdálenosti

Dalekohled kombinuje špičkovou optiku s přesnou měřicí funkcí. Integrovaný sklonoměr s jedinečným programem pro snímání úhlů zobrazuje korigovanou vzdálenost cíle nebo alternativně úhel. EL RANGE poskytuje přesné výsledky měření od vzdálenosti 10 metrů.

INDIVIDUÁLNÍ BALISTIKA

Zacílení

Pomocí aplikace pro smartphone nakonfigurujete dalekohled podle svých individuálních potřeb a osobních balistických údajů. Vezmete-li v úvahu tato data a atmosférické údaje, jako je tlak a teplota vzduchu, pomůže vám to ještě přesněji zacílit. Protože kromě opravené střelecké vzdálenosti získáte odpovídající počet potřebných kliknutí pro váš puškohled.

TRACKING ASSISTENT = "SLEDOVACÍ ASISTENT" 

Nalezení

Integrovaný asistent sledování výrazně usnadňuje dohledávání. Provede vás oblastí, kde by se měl nacházet cíl. V závislosti na vašich preferencích můžete asistenční program využít prostřednictvím svého smartphonu nebo svého EL Range.

VLASTNOSTI

Dalekohled Swarovski EL Range 10x32 W je vybaven integrovaným dálkoměrem s korekcí úhlu. Je ideální pro lov v horách.

Dalekohledy řady EL Range jsou vybavené nejmodernější optikou, vestavěným čidlem náklonu a dálkoměrem, který díky jedinečnému programu snímání pod úhlem podává přesné výsledky, zejména při lovu ve strmém terénu. Zobrazuje korigovanou vzdálenost střelby nebo úhel.

Díky charakteristickému tvaru můžete snadno nahmatat nové tlačítko měření i v případě, že používáte rukavice. Jedno stisknutí vám pomůže přesně odměřit vzdálenost.

Díky vysoké kvalitě zobrazení a vynikající transmisi světla nabízí dalekohled EL Range jasný a kontrastní obraz.

Při lovu v horách je užitečné, když můžete díky technologii Swaroaim získat přesné úhlové měření. Pokud tuto funkci v rovném terénu nevyužijete, lze ji snadno deaktivovat.

Technologie Swarovision umožňuje dalekohledům, aby se staly špičkovými produkty na trhu. Field Flattener čočky poskytují bleskurychlé zachycování detailů, a to i za soumraku. HD kvalita je dosažena pomocí čoček s obsahem fluoridu. Optický systém s vysokým rozlišením nabízí obraz s extrémně vysokým kontrastem s přirozenými barvami a dokonale ostrými obrysy. Díky tomu můžete identifikovat klíčové detaily i při lovu za soumraku.

Produkty Swarovski optik jsou vyrobeny tak, abyste je mohli používat v extrémních podmínkách chladu, horka nebo deště. Snadno uchopitelné tělo se zcela pogumovaným povrchem přispívá k vysoké odolnosti proti nárazům i při použití v náročných podmínkách.

Optika usazená do robustního, prachotěsného a vodotěsného pouzdra zajišťuje, že dalekohledy jsou odolné a lehké.

Dalekohled je vybaven novým otočným konektorem popruhu, který se dokonale přizpůsobuje vašemu pohybu. Můžete ho rychle a tiše připevnit k dalekohledu pomocí bajonetové západky. Inovativní popruh dokonale zapadá do designu dalekohledu. Popruh se nekroutí a při pohybu v terénu ho snadno a rychle upravíte na požadovanou délku.

Nové krytky objektivu a okuláru jsou vyrobeny z vynikajících materiálů. Krytky chrání dalekohled před vnějšími nárazy.

Dalekohled EL Range 10x32 W s balíčkem Fieldpro je dodáván s profesionální funkční brašnou, krytkami okuláru a čoček objektivu, s profesionálním posuvným řemenem.

 

 

 

Specifikace
Provozní teploty -10 - +55 stupňů Celsia
Dioptrická korekce -7 - +5 dioptrií
Pevné zvětšení 10 x
Průměr objektivu 32 mm
Účinný průměr objektivu 32 mm
Zorné pole na 1000 m 110 m
Stmívací faktor 17.9
Minimální pozorovací vzdálenost 5 m
Napájení CR2
Průměr výstupní pupily 3.2 mm
Světelnost objektivu 90 %
Hmotnost 680 g
Přesnost měření +1 / -1 m
Rozsah měření 9 - 1500 m
Doba provozu 2000 měření
Šířka 131 mm
Výška 69 mm
Délka 143 mm
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captchaZobrazit jiný kód
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek