Steiner WildLife XP 8x44


Žádné hodnocení. Kód: 2302
Výrobce: SteinerSteiner
Záruka: 30 let
Dostupnost: SKLADEM
24.990 Kč
(24.990 Kč/ks)
 

Steiner WildLife XP 8x44

Máte zájem o optiku Steiner. Připravili jsme pro vás specializovaný e-shop s mnoha video-ukázkami a návody:

https://www.dalekohledysteiner.cz/

Dalekohled Steiner Wildlife XP 8x44 je víceúčelový dalekohled s osminásobným zvětšením a velmi širokým zorným polem. Další výhodou je snadné a pohodlné ovládání.

Řada Steiner Wildlife disponuje Steiner ultra-HD-optikou, která zajišťuje nejvyšší míru preciznosti a vysoce kvalitní fluoridová skla naprosto věrnou prezentaci barev. To vše nám poskytuje jasný detailní obraz a optimální kontrast až k okrajům obrazu. Optika Steiner dociluje maximálního průchodu světla. Díky širokému zornému poli získáte bezkonkurenční přehled v každé situaci.

Rapid-Precision-Focus-System se skládá z:

1/ Steiner Precisin-Setting: umožňuje individuální vyrovnání dioptrií na pravém a levém oku. Nastavení každého oka dovolí vyrovnat rozdíly v dioptriích jednotlivých očí. Jen jednou nastavíte a jste připraveni na všechna další pozorování. Jednoduchá obsluha.

2/ Steiner Fast-Close-Focus umožňuje plynulé, pohodlné a rychlé zaostřování krátkým pootočením točítka ve středové části. Po zaostření získáte ostrý obraz od 2 metrů až do nekonečna bez dalšího doostřování.

3/ Steiner Distance-Control-System: s tímto systémem můžete ušetřit cenný čas, tím že přednastavíte odhadovanou vzdálenost pozorovaného objektu na stupnici zaostřovacího kolečka.  

Comfort-Balance-System zajišťuje maximální komfort díky promyšlené ergonometrii. Steiner ComfortGrip – v místě pro úchop palcem je pod pogumováním vrstva Technogelu pro příjemnější a bezpečnější držení dalekohledu. Ergonomické očnice z měkkého trvanlivého silikonu chrání oči před bočním světlem a umožňují nám pohodlné pozorování i na dlouhou dobu.

Dalekohled je extrémně robustní a odolný vůči nárazu. Lze ho používat při teplotách od -40oC do +80oC. Je vodě odolný do 5 metrů, plněný dusíkem. NBR-Lonlife-pogumování chrání dalekohled před olejem, kyselými tekutinami a povětrnostními vlivy. Steiner Nano-Protection je speciální vrstva čoček, která usnadňuje čištění čoček a odpuzuje déšť a sníh.

Dalekohled Steiner Wildlife XP 8x44 je dodáván v elegantní brašně s měkkým neoprenovým ClicLoc-popruhem, krytkami objektivu a ochrannými krytkami.

Specifikace
Pevné zvětšení 8 x
Průměr objektivu 44 mm
Optický systém Ultra-High-Definition
Minimální pozorovací vzdálenost 2 m
Zorné pole na 1000 m 133 m
Průměr výstupní pupily 5.5 mm
Stmívací faktor 18.8
Světelnost objektivu 30
Hmotnost 880 g
Šířka 126 mm
Výška 188 mm
Délka 65 mm
Soubory

Steiner Outdoor

Steiner Wildlife

Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek