Steiner termovize Nighthunter H 35


Žádné hodnocení. Kód: 8700000101
Výrobce: SteinerSteiner
Produkt již není v prodeji
Steiner termovize Nighthunter H 35

Původní cena 81.658,- Kč

Výprodej - sleva platí do vyprodání zásob.

Máte zájem o optiku Steiner. Připravili jsme pro vás specializovaný e-shop s mnoha video-ukázkami a návody:

https://www.dalekohledysteiner.cz/

1. července 2021 Steiner-Optik uvádí na trh novou generaci populární řady Nighthunter, která se vyznačuje vysokou optickou kvalitou ve dne i v noci po celé generace výrobků i za nepříznivých povětrnostních podmínek.

Vynikající výkon díky nekompromisní snaze inovovat byl vždy charakteristický pro produktovou řadu Steiner's Nighthunter.

Renomovaná společnost v oblasti optiky to nyní dokazuje uvedením tohoto prvního plně digitálního tepelného zařízení, které stanoví zcela nový standard pro vysoce kvalitní tepelné senzory: jedinečný Steiner Quantum Vision, což je jedinečná souhra skvělé kvality obrazu a vysoké rychlosti softwaru, kterou zaručuje tento nejmodernější tepelný senzor.

To vše s obvyklou legendární Steinerovskou robustností.

V této rychle se rozvíjející a inovativní oblasti technologie termovizního zobrazování jsme si udrželi tuto reputaci, takže " Nothing escapes you!" („Nic vám neunikne!“)

Díky těmto vlastnostem je nový Nighthunter H35 multifunkčním nástrojem pro všechny, kteří chtějí změnit svůj lov.

To zaručuje Steinerem vyvinutý systém Quantum Vision, který slibuje vysoce efektivní interakci jednotlivých částí, které jsou zodpovědné za působivý termovizní obraz.

Vynikající tepelný senzor poskytuje velmi vysokou teplotní citlivost s rozlišením 640x512. To je reprodukováno výškou 12 mikrometrů do nesrovnatelně jasného a podrobného obrazu.

Algoritmus Nighthunter H35, speciálně vyvinutý společností Steiner, přenáší všechna data bez ztráty a maximální rychlostí přímo na ultramoderní displej LCOS, který se vyznačuje nejvyšším kontrastem v 11 různých barevných režimech nebo v optimalní barevné předvolbě v závislosti na krajině a počasí.

Kromě jedinečného Quantum Vision nabízí Nighthunter lovci snadnou obsluhu během lovu. Intuitivní navigace v nabídce i ergonomické uspořádání tlačítek. Ty jsou navrženy tak, aby byla zaručena možnost rychlého, snadného a tichého nastavení.

Steiner Nighthunter H35 nabízí nejmodernější termovizní výkon s legendární spolehlivostí, kterou lovci značky očekávají při každé misi. Tentokrát také robustní a odolné termovizní zařízení s nejnovější elektronikou, zpracováním obrazu a integrací chytrých telefonů zaručuje, že vás v rozhodující chvíli nezklame.

Tím to ale nekončí, Steiner přináší se zavedením Nighthunteru na trh novou aplikaci, která v budoucnu ještě více usnadní používání přístrojů a přiblíží produkty značky Steiner.

Toto uživatelsky přívětivé ovládání ve spojení s funkcemi sítí - např. alba videí - vám umožňuje pohodlně sdílet své objevy a dobrodružství s rodinou a přáteli.

To zahrnuje také funkci hot-spot, pomocí které lze zážitky streamovat na soukromých a veřejných platformách.

Stručně řečeno, srdcem Nighthunter H35 je Quantum Vision. Dokonale vyvinutá kombinace nejmodernějšího tepelného senzoru, vynikající kvality zobrazení a inovativního vývoje softwaru. Technologie Quantum Vision spolu s vynikající uživatelskou přívětivostí, ovladatelností a legendární robustností Steiner vytváří produkt, na který jste čekali: opět téměř nespravedlivá výhoda.

 

Specifikace
Voděodolnost Ano
Video / foto formát mp4 / jpg
USB, typ C
Provozní teploty -10 - +50 stupňů Celsia
Ohnisková vzdálenost 35
Senzor 640 x 512
Citlivost méně než 50 mk
Rozlišení displeje 1280 x 960
Snímkový kmitočet 50 Hz
Wi-Fi Podporováno
Pevné zvětšení 2.0 x
Typ displeje LCOS
Optický systém Quantum Vision
Zorné pole na 100 m 12.5 m x 9.4 m
Napájení Li-Ion Akku, 6000 mAh, vestavěná
Doba provozu 4.5 hodin měření
Hmotnost 695 g
Šířka 70 mm
Výška 72 mm
Délka 232 mm
Video výstup Mikro HDMI
Soubory

H 35

Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek