Výprodej Sleva
Steiner Nighthunter XP 9x40 - 1/2Steiner Nighthunter XP 9x40 - 2/2

Steiner Nighthunter XP 9x40


Žádné hodnocení. Kód: 5261 Produktové číslo: 4015649526107
Výrobce: SteinerSteiner
Produkt již není v prodeji
Steiner Nighthunter XP 9x40

Steiner Nighthunter XP 9 x 40 dokáže nahradit i za šera mohutnější konkurenty 7 x 50 a 8 x 56, především u starších myslivců ve věku nad 55 let, jejichž zrak již jejich maximální světelnost nevyužije. 

Dalekohledy NIGHTHUNTER řady XP nemají středové zaostřování. Jejich okuláry jsou typu Sport - Auto - Focus, které zajišťují dokonale ostrý obraz ve vzdálenostech od 20 m do nekonečna. Doostření na kratší vzdálenost je umožněno pohodlným způsobem chytrým zařízením pod názvem Memory Okular, pomocí kterého lze značku svého individuálního zaostření na okuláru nastavit proti pevné značce na tubusu a pomocí pomocného kroužku zafixovat. Při zaostření na kratší vzdálenost se pak vrátíme opět "na značky".

Dalekohled je plněn dusíkem.

Jejich další nezanedbatelnou předností jsou flexibilní ergonomické mušle, jejichž tvar je ideálně sladěn s potřebnou vzdáleností očí od okulárů. Tvar mušlí zcela zabraňuje pronikání světla zvenčí a nedochází tak k rušení obrazu. Také tato vlastnost je pro myslivecká pozorování důležitá. 

Tubusy dalekohledu jsou vyrobeny z polymeru MAKROLON. Ten zaručuje vysokou pevnost a odolnost proti nárazu. Dalekohledy jsou odolné vůči extrémním teplotám, proti vodě a prachu. Výrobce na ně poskytuje třicetiletou záruku. 

Zorné pole je ostře ohraničeno a obraz je dokonale ostrý až k jeho okrajům. Je plastický a neobyčejně kontrastní. Tyto vlastnosti vytvářejí velkou rozlišovací schopnost a oceníme je za každých povětrnostních a světelných podmínek. 

Dalekohled pracuje s unikátní technologií vedení světelných paprsků optickou soustavou, vyjádřenou firemním logem HIGH DEFINITION, která je pravou příčinou tohoto efektu. Je samozřejmé, že tato špičková technologie výrazně podporuje světelnost. Proto také může starší myslivec vidět s modelem 9 x 40 i za šera nejméně tak dobře jako s dalekohledem 7 x 50 standardní kvality. Velmi příjemné je již samotné uchopení dalekohledu, který do rukou opravdu padne. 

Dalekohled Steiner Nighthunter XP 9x40 je dodáván s neoprenovým řemenem, elegantní brašnou a krytkami.

Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captcha
Zobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek