Steiner Commander Global 7x50 s digitálním kompasem


Žádné hodnocení. Kód: 78304020 Produktové číslo: 4015649783203
Výrobce: SteinerSteiner
Záruka: 30 let
Dostupnost: Skladem
49.052 Kč
(49.052 Kč/ks)
 
Koupit na splátky
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

Steiner Commander Global 7x50 s digitálním kompasem

Steiner Commander Global 7x50 je dalekohled s vestavěným digitálním kompasem. Kompas měří magnetické pole a kompenzuje magnetické odchylky. Integrovaný přístroj na měření magnetického pole zajišťuje všude na světě od polárního kruhu až k Jižnímu oceánu precizní zaměření polohy. U spodního okraje je snadno čitelná analogová stupnice, která nijak neomezuje pozorování. Intuitivní obsluha a automatická kompenzace náklonu dělá z tohoto dalekohledu spolehlivého pomocníka.

Dalekohled Steiner Commander Global 7x50 je nejvýkonnější námořní dalekohled.

Proč byste si měli pořídit tento dalekohled?

1/ Digitální kompas zaměří polohu na jakémkoli místě po celém světě. To se zobrazí u spodního okraje. Údaje jsou dobře čitelné a zároveň neomezují pozorování. Podsvícený displej obsahuje stupnici, která umožňuje vypočítání vzdálenosti dle výšky pozorovaného měřeného objektu.

2/ Steiner High-Definition-Optik zajistí ostrý kontrastní obraz v nejvyšším rozlišení.

3/ Steiner Diamond-Marine-Coating je speciální technologie pokrytí čoček diamantovou vrstvou. Tím je docílen maximální přenos světla a nejvyšší kvalita obrazu.

4/ Sport-Auto-Focus umožňuje pozorování bez dalšího doostřování. Jednou si přístroj zaostříte a pak pozorujete vše ve vzdálenosti od 20 metrů do nekonečna bez dalšího dolaďování. Sedminásobné zvětšení a 50 mm objektiv garantuje stabilní jasný obraz v 3D kvalitě.

5/ Široké zorné pole zajistí co možná největší přehled v každé situaci.

6/ Legendární robustnost je dosažena díky trvanlivé konstrukci z polykarbonátu Makrolon, který vydží rázy až 11G. Plovoucí uložení prismy tlumí nárazy. Dalekohled je vodotěsný do 10 metrů, plněný dusíkem, plně funkční při teplotě od -40oC do +80oC. Ochranná hydrofobní vrstva Steiner Nano-Protection odpuzuje vodu, nečistoty, prach a sníh a usnadňuje čištění.

7/ Comfort-Balance-System umožňuje pohodlné příjemné užívání dalekohledu. Tělo dalekohledu má stabilní  NBR-Longlife-pogumování. V místech úchopu je pod pogumováním vrstava Gel-Pads, která zpříjemňuje držení dalekohledu. Dalekohled je vybaven ergonomickými očnicemi a systéme Memory-Okular k zajištění osobního nastavení dioptrií.

8/ K dalekohledu patří i vysoce hodnotné příslušenství: brašna z pevného materiálu, dobře viditelný plovoucí 3M-ClicLoc-popruh, neoprenový ClicLoc popruh, ochranné krytky proti dešti a krytky objektivu.

Třicetiletá záruka se nevztahuje na elektronické části. Elektronické části mají záruku 2 roky.

   

 

Specifikace
Kompas Worldwide Digital
Pevné zvětšení 7 x
Průměr objektivu 50 mm
Optický systém High Definition Diamond Marine Coating
Průměr výstupní pupily 7.1 mm
Stmívací faktor 18.7
Světelnost objektivu 51.0
Hmotnost 1147 g
Šířka 206 mm
Výška 157 mm
Délka 99 mm
Soubory

Steiner Marine

Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek