Steiner Commander 7x50


Žádné hodnocení. Kód: 23040000 Produktové číslo: 4015649001208
Výrobce: SteinerSteiner
Záruka: 30 let
Dostupnost: Skladem
32.819 Kč
(32.819 Kč/ks)
 
Koupit na splátky

Steiner Commander 7x50

Steiner Commander 7x50 je dalekohled s jasným ostrým obrazem a nejvyšším kontrastem sahajícím až po okraj obrazu. Je velice výkonný i za špatných světelných podmínek. Je optimálním pomocníkem v extrémních situacích a při navigaci v mlze nebo při slabém světle.

Dalekohledy řady Steiner Commander patří díky své funkčnosti, robustnosti, přesnosti a komfortu na špici námořních dalekohledů.

Proč byste si měli pořídit tento dalekohled?

1/ Steiner High-Definition-Optik zajistí ostrý kontrastní obraz v nejvyšším rozlišení.

2/ Steiner Diamond-Marine-Coating je speciální technologie pokrytí čoček diamantovou vrstvou. Tím je docílen maximální přenos světla a nejvyšší kvalita obrazu.

3/ Sport-Auto-Focus umožňuje pozorování bez dalšího doostřování. Jednou si přístroj zaostříte a pak pozorujete vše ve vzdálenosti od 20 metrů do nekonečna bez dalšího dolaďování. Sedminásobné zvětšení a 50 mm objektiv garantuje stabilní jasný obraz v 3D kvalitě.

4/ Široké zorné pole XL (145 m na 1000 m) zajistí co možná největší přehled v každé situaci.

5/ Legendární robustnost je dosažena díky trvanlivé konstrukci z polykarbonátu Makrolon, který vydží rázy až 11G. Plovoucí uložení prismy tlumí nárazy. Dalekohled je vodotěsný do 10 metrů, plněný dusíkem, plně funkční při teplotě od -40oC do +80oC. Ochranná hydrofobní vrstva Steiner Nano-Protection odpuzuje vodu, nečistoty, prach a sníh a usnadňuje čištění.

6/ Comfort-Balance-System umožňuje pohodlné příjemné užívání dalekohledu. Tělo dalekohledu má stabilní  NBR-Longlife-pogumování. V místech úchopu je pod pogumováním vrstava Gel-Pads, která zpříjemňuje držení dalekohledu. Dalekohled je vybaven ergonomickými očnicemi a systéme Memory-Okular k zajištění osobního nastavení dioptrií.

7/ K dalekohledu patří i vysoce hodnotné příslušenství: brašna z pevného materiálu, dobře viditelný plovoucí 3M-ClicLoc-popruh, neoprenový ClicLoc popruh, ochranné krytky proti dešti a krytky objektivu.

   

 

Specifikace
Pevné zvětšení 7 x
Průměr objektivu 50 mm
Optický systém High-Definition-Optik
Průměr výstupní pupily 7.1 mm
Stmívací faktor 18.7
Světelnost objektivu 51.0
Zorné pole na 1000 m 145 m
Hmotnost 1090 g
Šířka 206 mm
Výška 157 mm
Délka 75 mm
Soubory

Steiner Commander

Steiner Commander

Steiner Marine

Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek