Steiner Commander 7x50 LRF


Žádné hodnocení. Kód: 23290000 Produktové číslo: 4015649003264
Výrobce: SteinerSteiner
Záruka: 30 let
Dostupnost: Skladem
43.599 Kč
(43.599 Kč/ks)
 
Koupit na splátky
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

Steiner Commander 7x50 LRF

Málokterý produkt ztělesňuje legendární hodnoty inovace a tradice značky Steiner lépe než nový dalekohled Commander 7x50 LRF s dálkoměrem. Kombinuje optiku s vysokým rozlišením osvědčené řady Commander s nejnovější laserovou technologií sloužící k měření vzdálenosti, určení polohy, kontrole vzdálenosti navigačních značek a důležitých orientačních bodů.

Spojení funkčnosti, robustnosti, přesnosti, příjemného ovládání a úchopu definuje Commander 7x50 LRF jako novou extra třídu v námořní optice. 

Přesné určení vzdálenosti – to bývá na moři často nesnadný úkol. Měření komplikují vlny na moři, parný vzduch, nestálý kurs a rychlost lodě. Ne zřídka se odhady liší od reality. Budete-li v budoucnu chtít přesně vědět, jak daleko je orientační bod, loď nebo přístavní molo, můžete použít dálkoměr nového dalekohledu Steiner Commander 7x50 LRF.

Zmáčknutím tlačítka se zobrazí v zorném poli přesná vzdálenost cílového bodu. Měří vzdálenost laserovou technologií až do 1.700 metrů.

Proč byste si měli pořídit tento dalekohled?

1/ Steiner High-Definition-Optik zajistí ostrý kontrastní obraz v nejvyšším rozlišení.

2/ Steiner Diamond-Marine-Coating je speciální technologie pokrytí čoček diamantovou vrstvou. Tím je docílen maximální přenos světla a nejvyšší kvalita obrazu.

3/ Sport-Auto-Focus umožňuje pozorování bez dalšího doostřování. Jednou si přístroj zaostříte a pak pozorujete vše ve vzdálenosti od 20 metrů do nekonečna bez dalšího dolaďování. Sedminásobné zvětšení a 50 mm objektiv garantuje stabilní jasný obraz v 3D kvalitě.

4/ Široké zorné pole XL (117 m na 1000 m) zajistí co možná největší přehled v každé situaci.

5/ Legendární robustnost je dosažena díky trvanlivé konstrukci z polykarbonátu Makrolon, který vydží rázy až 11G. Plovoucí uložení prismy tlumí nárazy. Dalekohled je vodotěsný do 5 metrů, plněný dusíkem, plně funkční při teplotě od -15oC do +55oC. Ochranná hydrofobní vrstva Steiner Nano-Protection odpuzuje vodu, nečistoty, prach a sníh a usnadňuje čištění.

6/ Comfort-Balance-System umožňuje pohodlné příjemné užívání dalekohledu. Tělo dalekohledu má stabilní  NBR-Longlife-pogumování. V místech úchopu je pod pogumováním vrstava Gel-Pads, která zpříjemňuje držení dalekohledu. Dalekohled je vybaven ergonomickými očnicemi a systéme Memory-Okular k zajištění osobního nastavení dioptrií.

7/ K dalekohledu patří i vysoce hodnotné příslušenství: brašna z pevného materiálu, dobře viditelný plovoucí 3M-ClicLoc-popruh, neoprenový ClicLoc popruh, ochranné krytky proti dešti a krytky objektivu.

Záruka 30 let neplatí pro elektronické součásti.

Na elektronické součásti je záruka 2 roky.

   

 

Specifikace
Pevné zvětšení 7 x
Voděodolnost do 5 m
Plnění dusíkem Ano
Provozní teploty -15 - +55 stupňů Celsia
Průměr objektivu 50 mm
Optický systém High-Definition-Optik
Průměr výstupní pupily 7.1 mm
Stmívací faktor 18.7
Světelnost objektivu 51.0
Zorné pole na 1000 m 117 m
Hmotnost 1300 g
Šířka 206 mm
Výška 161 mm
Délka 97 mm
Soubory

Steiner Marine

Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captcha
Zobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek