Pulsar multispektrální binokulár Merger Duo NXP50


Žádné hodnocení. Kód: 77455
Výrobce: Pulsar
Záruka: 3 roky
Dostupnost: Do 3 dnů
135.990 Kč
 

Pulsar multispektrální binokulár Merger Duo NXP50

Merger Duo NXP50 je inovativní multispektrální binokulár, který kombinuje termální a digitální noční vidění v jednom přístroji a nabízí rozšířené možnosti detekce, rozpoznávání a identifikace. Merger Duo NXP50 vytváří kvalitní obraz v různých vlnových délkách spektra (viditelný, blízký infračervený a dlouhovlnný infračervený), což z něj činí skutečně univerzální jednotku pro pozorování v kteroukoli denní dobu za všech povětrnostních podmínek. Díky využití výhod obou technologií umožňuje přístroj Merger Duo snadno najít objekt pomocí termovizního zobrazení, vyhodnotit terén pomocí digitálního nočního vidění a jasně identifikovat všechny nejmenší rysy a detaily objektu pomocí kombinovaných režimů zobrazení.

Odhalte noc

Multispektrální binokulár - termovize a digitální noční vidění

MERGER DUO NXP50​

...Merger Duo NXP50 je inovativní multispektrální binokulár, který kombinuje termální a digitální noční vidění v jednom přístroji a nabízí rozšířené možnosti detekce, rozpoznávání a identifikace. Merger Duo NXP50 vytváří kvalitní obraz v různých vlnových délkách spektra (viditelný, blízký infračervený a dlouhovlnný infračervený), což z něj činí skutečně univerzální jednotku pro pozorování v kteroukoli denní dobu za všech povětrnostních podmínek. Díky využití výhod obou technologií umožňuje přístroj Merger Duo snadno najít objekt pomocí termovizního zobrazení, vyhodnotit terén pomocí digitálního nočního vidění a jasně identifikovat všechny nejmenší rysy a detaily objektu pomocí kombinovaných režimů zobrazení.

Termální, digitální a kombinovaný režimy zobrazení

Přístroj Merger Duo podporuje několik režimů pozorování. Termovizní režim slouží k detekci a pozorování zvířat za jakýchkoli povětrnostních podmínek, zatímco režim digitálního obrazu zachovává lepší schopnost identifikace cíle v rozlišení Full HD. Funkce "obraz v obraze" umožňuje současné zobrazení snímků z obou optických kanálů, přičemž upřednostňuje termální nebo digitální obraz.

 

Vysoce citlivý tepelný snímač

Vysoce citlivý termovizní snímač s rozlišením 640x480 pixelů při 17 µm a NETD <25mK zajišťuje vynikající kvalitu termovizního obrazu a dokonalé rozpoznání detailů i v těch nejnáročnějších povětrnostních podmínkách, kdy je tepelný kontrast nízký. I ty nejmenší teplotní rozdíly budou jasně viditelné za deště, mlhy nebo chladného rána, tedy v těch nejnáročnějších podmínkách pro termokameru.

Digitální noční vidění Full-HD pracující při extrémně nízkém osvětlení

Obraz generovaný digitálním nočním kanálem Merger DUO NXP50 se vyznačuje vysokým rozlišením a kvalitním zpracováním detailů. V HD rozlišení se zobrazují siluety, anatomické odlišnosti, zvláštnosti chování, trofejové vlastnosti zvířete, vše co poskytují lovci informace potřebné pro správnému rozhodnutí o výstřelu.

 

IR přísvit

Model Merger DUO NXP50 je vybaven připojitelným neviditelným infračerveným přísvitem s vlnovou délkou 940 nm a nastavitelným směrem vyzařování. Zvyšuje detaily obrazu v digitálním kanálu během tmavé noci.

Uživatelský režim

Pomocí nastavení jasu a kontrastu maximalizujte detaily a informativní hodnotu obrazu v konkrétních pozorovacích podmínkách. Funkce Uživatelský režim ukládá zvolená nastavení jasu a kontrastu do paměti zařízení a poskytuje tak optimální kvalitu obrazu pro další použití termokamery okamžitě, bez nutnosti dalších nastavení.

 

Tvar klasického binokuláru

Moultispektrální binokulár Merger DUO má klasickou konstrukci denních binokulárních dalekohledů. Díky malým rozměrům tento přistroje pohodlně se drží rukách a nabízí příjemnou vnější estetiku a příkladnou ergonomii. Šest funkčních tlačítek je umístěno v komfortní přístupové zóně a nejpoužívanější funkce digitálního přístroje se aktivují jediným dotykem.

Pohodlné pozorování na obě oči

Optická konstrukce dalekohledů Merger DUO plně zohledňuje povahu lidského vidění. Pro člověka je přirozené přijímat vizuální informace dvěma zrakovými kanály současně. Sledování dvěma očima je méně namáhavé než sledování jedním okem. To znamená lepší detekci malých nebo slabých objektů a lepší výkon ve scénách s nízkým kontrastem než u podobných monokulárních termovizních přístrojů stejné technické úrovně. Mezioční vzdálenost u binokulárního dalekohledu Merger LRF je nastavitelná v rozmezí 56 až 71 mm v souladu s individuálními vlastnostmi konkrétního uživatele.

 

Kombinovaný duální systém napájení akumulátory

Merger DUO je napájena dvěma dobíjecími bateriemi: jedna vestavěná s kapacitou 4 Ah, druhá vyměnitelná s kapacitou 3,2 Ah. Jedno nabití zaručuje výdrž až 7,5 hodin. Reliéf na těle vyměnitelného akumulátoru pro přesné určení správné polohy umožňuje rychlou a jistou výměnu vybitého akumulátoru za nový v naprosté tmě.

Rozsah tepelné detekce 1800 m

Výhodou termovize je včasná detekce zvířat v kteroukoli denní dobu. V noci je to nejúčinnější způsob, jak najít zvěř na velkou vzdálenost. Díky kvalitní optice s dlouhou ohniskovou vzdáleností a vysoce citlivému snímači má Merger Duo vynikající schopnosti pro dosah pozorování - objekt o výšce 1,8 m je detekován na 1800 metrů v úplné tmě.

Kvalita zobrazení

Pokročilá technologie Pulsar Image boost

Pulsar Image Boost poskytuje Merger DUO nejvyšší úroveň detailů, čistoty a kontrastu díky sadě originálních algoritmů pro zpracování obrazu. Multispektralní binokulár Merger DUO vykresluje složité scény v širokém rozsahu polotónů s rovnoměrně vyzařujícími objekty s nízkým kontrastem, jako je obloha, tráva a vodní plochy. Díky softwarovému detailování a ostření objektů v různých vzdálenostech je termovizní obraz vysoce informativní. Ruční zvýšení citlivosti termovizního snímače zlepšuje kvalitu detekce zvířat při zhoršených pozorovacích podmínkách. Vyhlazovací filtr a široký rozsah nastavení jasu a kontrastu umožňují pohodlné prodloužení doby pozorování.

Objektiv s vysokou propustností F50/1.0

Germaniový objektiv s parametry F50/1.0 se vyznačuje vysokou propustností v oblasti LWIR. Díky vysoké přesné výrobě optických prvků objektivu se obraz generovaný snímačem termokamery Merger vyznačuje jasností a detailností.

Neviditelný IR iluminátor pro zvýšení detailů obrazu v digitálním kanálu

Model Merger Duo NXP50 je dodáván s připojitelným neviditelným infračerveným přísvitem s vlnovou délkou 940 nm, který zvyšuje detaily obrazu v digitálním kanálu v noci. Třístupňové nastavení výkonu umožňuje uživateli zvolit preferovanou pozorovací vzdálenost a úroveň osvětlení pozorovaných objektů. Jemná regulace polohy IR páprsku umožňuje umístit nejvyšší úrovně osvětlení do požadované oblasti zorného pole.

Vysoce kontrastní displeje AMOLED HD

Displeje HD AMOLED modelu Merger poskytují ostré, bohatě kontrastní a živě barevné zobrazení, přičemž technologie AMOLED zajišťuje bezchybný, plynulý obraz s vysokým rozlišením a úsporu energie.

Výběr z 8 palet barev

Výběr z 8 barevných palet umožňuje uživateli efektivněji pozorování, což mu umožňuje optimalizovat přístroj pro konkrétní úkoly a reagovat na měnící se pozorovací podmínky. Bílá teplá, černá teplá a červená teplá jsou optimální pro detekci objektů, duhová a ultramarínová pomáhají zvýšit šance na rozpoznání a identifikaci. Červená monochromatická, sépiová a fialová jsou nejvhodnější pro dlouhé pozorování v noci.

Uživatelské vlastnosti

Vestavěný foto a videorekordér

Termovize Merger DUO má vestavěný videorekordér. Do interní paměti přístroje Merger LRF lze uložit hodiny videozáznamů a desítky tisíc fotografií. Jediné stisknutí tlačítka stačí k pořízení fotografie zajímavé scény nebo ke spuštění nahrávání videa. Záběry se kopírují na pevný disk počítače prostřednictvím portu USB-C. Majitel Merger DUO má k dispozici zdarma 16 GB diskového prostoru pro ukládání fotografií a videí pořízených zařízením do cloudového úložiště Pulsar. Stačí nainstalovat mobilní aplikaci Stream Vision 2, přihlásit se a propojit zařízení s chytrým telefonem prostřednictvím WiFi.

Kvalitní zesílené pouzdro z hořčíkové slitiny

Merger DUO je navržen pro trvalé a často náročné používání. Těleso z hořčíkové slitiny je lehké a zároveň pevné. Těleso spolehlivě chrání vnitřní součásti termokamery před nárazy, pády, vlhkostí, teplem nebo chladem. Kovové těleso zároveň účinně odvádí teplo z elektroniky a zvyšuje stabilitu provozu přístroje při dlouhodobém pozorování.

Stream Vision 2. Integrace Wi-Fi se zařízeními iOS a Android

Vestavěná Wi-Fi propojuje Merger se smartphony Android a iOS prostřednictvím mobilní aplikace Stream Vision 2. To otevírá širokou škálu možností, včetně aktualizací softwaru bezdrátového zařízení, přenosu obrazu v reálném čase ze zařízení na obrazovku smartphonu, publikování foto a video obsahu zachyceného zařízením nebo přenosu do messengerů na sociálních sítích, dálkové ovládání digitálního zařízení funkcí a přístup k nejnovějším zprávám od Pulsar. Registrovaní uživatelé navíc získají 16 GB cloudového úložiště pro fotografie a videa nahraná zařízením.

Vylepšené připojení Wi-Fi s podporou pásma 2,4/5 GHz

U přístroje Merger DUO je standardní frekvenční rozsah připojení chytrého telefonu prostřednictvím kanálu WiFi 2,4 GHz doplněn o efektivní rozsah 5 GHz. Připojení v pásmu 5 GHz nabízí lepší šířku pásma, rychlejší přenos dat, odolnost proti šumu a lepší stabilitu připojení, což vede k produktivnějšímu a snadnějšímu ovládání termokamery pomocí chytrého telefonu.

Vodotěsnost IPX7

Vodotěsnost IPX7 zajišťuje ochranu před silným deštěm, sněhem nebo jinými srážkami. Přístroj je navržen tak, aby bezchybně fungoval i po ponoření do vody o hloubce až 1 metr po dobu až 30 minut.

Široký rozsah provozních teplot (-25 až +50 °C)

Těleso, napájecí jednotka, optika a elektronika přístroje Merger DUO je navržená s ohledem na použití v širokém rozsahu teplot. Merger zajišťuje spolehlivý a efektivní výkon v mrazu až do -25 °C.

Senzor přiblížení pro skryté použití

Pozorování ve tmě vyžaduje utajení, aby lovená zvěř nebyla vaší přítomností upozorněna. Přechod do pohotovostního režimu pomocí funkce vypnutí displeje je obvyklý způsob, jak zabránit podsvícení okulárů. Pro zjednodušení tohoto úkolu má Merger DUO vestavěný senzor přiblížení. Funguje jako vypínač displeje pro zabránění podsvícení ve tmě. Když se přístroj oddálí od očí, snímač přiblížení vypne oba displeje, a když se přístroj přiblíží, oba displeje se zapnou a nabídnou vynikající kvalitu obrazu.


 

Technické parametry

Typ infra svitílny: LED
Výkon IR zdroje: 500 mW
Vlnová délka IR: 940 nm
Zvětšení: 3-24 (termo), 2-16 (digitál)x
Digitální zvětšení: 8
Mikrobolometr: 640x480 px
NETD: < 25mK
Rozteč pixelů: 17 µm
Senzor: 1920x1200 px (digitál)
Typ: CMOS
Rozlíšení displeje: 1280x960 px
Snímkový kmitočet: 50 Hz
Typ displeje: AMOLED HD
Vzdálenost detekce: 1800 (termo)m
Ohnisková vzdálenost: 50 mm
Parametry objektivu: F50/1.0 (termo), F50/1.4 (digitál)
Zorný úhel: 12.4 (termo), 17.5°(digitál)°
Zorné pole ve 100m: 21.8 (termo), 30.7 (digitál) m
Oční reliéf: 12mm
Mezioční vzdálenosti: 62 – 74 mm
Napájení: 3.7V, vnitřní 4Ah, vnější 3.2Ah (Li-ion akumulátory) V
Externí napájení: 5V, 9V (USB-C)
Videorekordér: Ano
Velikost paměti: 64 Gb
Video/Foto formát: .mp4 /.jpg
Video/Foto rozlíšení: 1280x960
Materiál: Hořčíková slitina
Voděodolnost: IPX7
Závit: ano, 1/4""
Provozní teploty: -25 ... +50 °C
Wi-Fi: 2.4 / 5 GHz
USB, typ: USB-C
Provozní doba ( při t22°C): 7.5 hod.
Rozměry: 207x140x73mm
Hmotnost: 1,2 (vč. baterií)kg
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captchaZobrazit jiný kód
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek