Noblex (Docter) quicksight 5,0 moa


Žádné hodnocení. Kód: 55735 Produktové číslo: 4022203557354
Výrobce: NoblexNoblex
Produkt již není v prodeji
Noblex (Docter) quicksight 5,0 moa

Docter QUICKsight je drobný kolimátor speciálně určený pro montáž na brokovnice s ventilovanou lištou. Jedná se o žhavou novinku a o rozšíření velmi oblíbené řady špičkových kolimátorů Docter Sight od německé firmy Noblex. Revoluční design kolimátoru Docter QUICKsight umožňuje osazení i extrémně plochých lišt, samotná osa kolimátoru se totiž pohybuje pouze 8.5 milimetru nad lištou; Docter QUICKsight je proto nejnižším kolimátorem na světě.

Další výhodou kolimátoru Docter QUICKsight he bezesporu i to, že nemá paralaxu, zkrátka kde červený bod, tam zásah. Přelomový design – bez obvyklé tubulární stavby použité u ostatních kolimátorů Docter Sight – Noblexu dovolil vyvinout velmi plochý a elegantní kolimátor s výjimečně širokým zorným polem. Díky revolučnímu uzavření skel a ocelovému tělu dokáže tento kolimátor obstát i v náročných podmínkách. Ať už se s brokovnicí pohybujete v lese nebo s ní lovíte, jedním si můžete být jistí: tento kolimátor vás nezklame.

Docter QUICKsight lze namontovat na každou ventilovanou lištu brokovnice až do šíře 10 milimetrů. Montáž kolimátoru je opravdu jednoduchá a zvládnete jí i vy. Díky velmi plochému designu není potřeba kolimátor jakkoli dále nastřelovat – jakmile ho nasadíte, je připraven k použití.

Specifikace
Hmotnost 25 g
Šířka 25.4 mm
Výška 16.5 mm
Délka 46 mm
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek