Docter basic 2,5-10x50 osnova 4-0


Žádné hodnocení. Kód: 56714 Produktové číslo: 4022203567148
Výrobce: NoblexNoblex
Produkt již není v prodeji
Docter basic 2,5-10x50 osnova 4-0

Noblex basic 2,5-10x50 je puškohled vyrobený v Německu, ve firmě s více než 150-letou tradicí. Tento puškohled je ideální k montování na malé kulovnice, kombinované zbraně a jednoranné zlamovací kulovnice. S nimi vytvoří velice elegantní celek. S objektivem 50 mm má puškohled dostatečnou světelnost, aby se dobře uplatnil při lovu za šera i v noci.

Řada Noblex basic to jsou vysoce výkonné puškohledy. Jsou odolné, plně funkční i za špatných klimatických podmínek. Poskytují jasný ostrý kontrastní obraz až k samému okraji. Mohou se montovat i na zbraně s vysoce výkonnými rážemi. Noblex basic tvoří základ pro solidní provozování myslivosti. Spojují optickou a mechanickou preciznost s intuitivním ovládáním.

Řada Noblex basic nabízí celé spektrum puškohledů: od naháňkových přes univerzální až po velmi světelné posedové.

Můžete měnit intenzitu červeného bodu a tím detailně rozpoznat pozorovaný objekt i za nepříznivých světelných podmínek. Pokud neměníte 180 minut intenzitu osvětlení, automaticky se vypne. Při opětovném zapnutí se objeví poslední nastavená hodnota osvětlení červeného bodu díky vestavěné funkci „Memory“. Pravidelné blikání světelného bodu signalizuje, že je nutné vyměnit baterii.

Jen použití nejlepšího skla ve spojení s vysoce účinnou Nano-technologií pokrytí čoček vrstvou Doctermultitop umožňuje maximální přenos světla. S tím můžete pozorovat detailně objekty jak za šera, tak v noci.

Použití 100 Hz technologie přetaktovává elektroniku tak, aby se rozsvítil perfektní stejnoměrný světelný bod bez kmitání, příjemný pro oči. Světelný bod puškohledů Noblex je osvětlen tak, že neomezuje pozorování cíle a zároveň neoslňuje střelce.

Tubus puškohledu je vyroben ze speciální slitiny hliníku používanou v leteckém průmyslu. Puškohled je díky vysoce pevné a rezistentní povrchové vrstvě Harteloxal odolný vůči vlivům klimatických podmínek.

Tubus puškohledu má průměr 30 mm.

Dodávají se dva typy osnov:

1/ osnova 0 – jen červený bod

Tato osnova se používá především při naháňkách a lovu velké zvěře. Při těchto lovech se upouští od tradiční osnovy s rameny. Lovec má tak k dispozici široké zorné pole, aniž by ho v pozorování omezovaly ramena osnovy.

2/ osnova 4-0 – 3 ramena a červený bod

U této osnovy jsou ramena v 1. rovině a červený bod v 2. rovině. Při změně zvětšení se ramena zvětšují, ale červený bod zůstává stejný.

Třicetiletá záruka se nevztahuje na elektronické části. Elektronické části mají záruku 2 roky.

Specifikace
Variabilní zvětšení 2.5 x / 10 x
Průměr objektivu 50 mm
Průměr středu tubusu 30 mm
Průměr výstupní pupily 15.0 - 4.9 mm
Rektifikační krok na 100 m 1.0 cm
Stmívací faktor 7.1 - 21.9
Vyrovnání paralaxy 100 m
Zorné pole na 100 m 12.4 - 4.2 m
Hmotnost 640 g
Délka 345 mm
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captcha
Zobrazit jiný kód
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Doplňky a související
Docter V6 1-6x24 se šínou Docter V6 1-6x24 se šínou Kód: D56854 Poslední kusy Do vyprodání zásob
10 %
29.560 Kč
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek