Docter basic 1,5-6x42 osnova 4-0


Žádné hodnocení. Kód: 56704 Produktové číslo: 4022203567049
Výrobce: NoblexNoblex
Produkt již není v prodeji
Docter basic 1,5-6x42 osnova 4-0

Docter basic 1.5-6x42 je puškohled vyrobený v Německu, ve firmě s více než 150-letou tradicí. Tento puškohled je ideální na naháňky, individuální lov, šoulačku. Je vhodný k montování na malé kulovnice, kombinované zbraně a jednoranné zlamovací kulovnice. S nimi vytvoří velice elegantní celek.

Řada Docter basic to jsou vysoce výkonné puškohledy. Jsou odolné, plně funkční i za špatných klimatických podmínek. Poskytují jasný ostrý kontrastní obraz až k samému okraji. Mohou se montovat i na zbraně s vysoce výkonnými rážemi. Docter basic tvoří základ pro solidní provozování myslivosti. Spojují optickou a mechanickou preciznost s intuitivním ovládáním.

Řada Docter basic nabízí celé spektrum puškohledů: od naháňkových přes univerzální až po velmi světelné posedové.

Můžete měnit intenzitu červeného bodu a tím detailně rozpoznat pozorovaný objekt i za nepříznivých světelných podmínek. Pokud neměníte 180 minut intenzitu osvětlení, automaticky se vypne. Při opětovném zapnutí se objeví poslední nastavená hodnota osvětlení červeného bodu díky vestavěné funkci „Memory“. Pravidelné blikání světelného bodu signalizuje, že je nutné vyměnit baterii.

Jen použití nejlepšího skla ve spojení s vysoce účinnou Nano-technologií pokrytí čoček vrstvou Doctermultitop umožňuje maximální přenos světla. S tím můžete pozorovat detailně objekty jak za šera, tak v noci.

Použití 100 Hz technologie přetaktovává elektroniku tak, aby se rozsvítil perfektní stejnoměrný světelný bod bez kmitání, příjemný pro oči. Světelný bod puškohledů Docter je osvětlen tak, že neomezuje pozorování cíle a zároveň neoslňuje střelce.

Tubus puškohledu je vyroben ze speciální slitiny hliníku používanou v leteckém průmyslu. Puškohled je díky vysoce pevné a rezistentní povrchové vrstvě Harteloxal odolný vůči vlivům klimatických podmínek.

Tubus puškohledu má průměr 30 mm.

Dodávají se dva typy osnov:

1/ osnova 0 – jen červený bod

Tato osnova se používá především při naháňkách a lovu velké zvěře. Při těchto lovech se upouští od tradiční osnovy s rameny. Lovec má tak k dispozici široké zorné pole, aniž by ho v pozorování omezovaly ramena osnovy.

2/ osnova 4-0 – 3 ramena a červený bod

U této osnovy jsou ramena v 1. rovině a červený bod v 2. rovině. Při změně zvětšení se ramena zvětšují, ale červený bod zůstává stejný.

Třicetiletá záruka se nevztahuje na elektronické části. Elektronické části mají záruku 2 roky.

Specifikace
Variabilní zvětšení 1.5 x / 6 x
Průměr objektivu 42 mm
Průměr středu tubusu 30 mm
Průměr výstupní pupily 15.0 - 7.0 mm
Rektifikační krok na 100 m 1.0 cm
Rektifikační rozsah na 100 m 210 cm
Stmívací faktor 4.2 - 15.9
Vyrovnání paralaxy 100 m
Zorné pole na 100 m 19.1 - 7.1 m
Hmotnost 560 g
Délka 323 mm
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captcha
Zobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek