Burris XTR II 1-5x24 - Ballistic 5.56 Gen 3


Žádné hodnocení. Kód: 201003
Výrobce: BurrisBurris
Produkt již není v prodeji
Burris XTR II 1-5x24 - Ballistic 5.56 Gen 3

Burris XTR II 1-5x24 je nejmenší puškohled s nejširším zorným polem z řady taktických puškohledů XTR (Xtreme Tactical Riflescopes) americké firmy Burris. Svým zvětšením i průměrem objektivu odpovídá klasickému naháňkovému puškohledu. Řada taktických puškohledů XTR II je především známá svojí extrémní robustností – například konstrukce tubusu ze speciálního hliníku je o 25% tlustší než u srovnatelných puškohledů.

Jako je již zvykem u firmy Burris, puškohledy z řady XTR II jsou vybaveny výkonnou optikou uzavřenou v hliníkovém tubusu naplněným dusíkem; proto se dalekohled nikdy nezamlží a je voděodolný. Čočky jsou pokryty povrchovou úpravou HiLume™, která zmenšuje počet odražených světelných paprsků, a tím zároveň zlepšuje výkonnost optiky při zhoršených světelných podmínkách. Řada XTR se však, na rozdíl od jiných řad firmy Burris, vymyká svou odolností: protože je tato optika navržena pro taktickou střelbu, všechny součástky jsou navíc dvojitě odpruženy, aby odolaly i velkému šoku či vibracím. To ocení zejména střelci poloautomatických/automatických zbraní.

Tato varianta puškohledu Burris XTR II 1-5x24 disponuje třetí generací osnov XTR II Ballistic 5.56, speciálně navržených pro munici ráže 5.56/.223 a 7.62/.308. Nedokončený kruh (viz. obrázek zaměřovače) umožňuje rychlé zaměření cíle a přesnou střelbu. Provedení RFP (Rear Focal Plane) zajišťuje neměnnou osnovu při manipulaci se zvětšením.

Specifikace
Variabilní zvětšení 1 - 5 x
Průměr objektivu 24 mm
Poloha záměrné osnovy 2. rovina
Průměr středu tubusu 34 mm
Průměr výstupní pupily 12 - 3 mm
Rektifikační krok na 100 m 1 cm
Zorné pole na 100 m 36 - 7.2 m
Hmotnost 692 g
Délka 273 mm
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captcha
Zobrazit jiný kód
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek