Burris Six Xe 3-18x56


Žádné hodnocení. Kód: 200627
Výrobce: BurrisBurris
Záruka: 10 let
Dostupnost: SKLADEM
26.614 Kč
(26.614 Kč/ks)
 

Burris Six Xe 3-18x56

Řada puškohledů Burris Six XeTM nabízí pokročilý optický design s osvětleným záměrným křížem pro přizpůsobení jakýmkoli světelným podmínkám. Řada puškohledů Six Xe nabízí ohromný výkon a hodnotu s následujícími vlastnostmi:

  • Nízkoprofilové a vysokoprofilové nastavovací knoflíky
  • Jedním prstem nastavitelné nastavení větru a výšky
  • Šestinásobný rozsah zvětšení
  • Systém šestinásobného zoomu vám poskytuje velké zorné pole na menší vzdálenost a pomáhá při zamíření cíle na delší vzdálenost

Výběr dostupných zaměřovacích osnov. V závislosti na modelu bude mít váš dalekohled buď německý 3P #4, Ballistic Plex E3TM nebo SCR MIL záměrný kříž. Všechny nitkové kříže jsou osvětleny, aby poskytovaly jasný střed pro míření za všech světelných podmínek

Řada puškohledů Burris Six Xe se především soustředí na poskytnutí nejlepšího poměru cena/výkon. Burris ve všech dalekohledech ze série Six Xe používá jen výborné optické sklo, aby tak maximalizoval jas, čistotu obrazu a samotnou výdrž puškohledu. Ve své cenové kategorii Six Xe nabízí nepřekonatelně kvalitní čočky, které jsou větší než u porovnatelných puškohledů konkurence, tudíž nabízí vyšší prostupnost světla. Tento puškohled je vybaven antireflexním Index-Match HiLume™ potahem skel, který zmenšuje počet odražených světelných paprsků, a tím zároveň zlepšuje výkonnost optiky při nízké světelnosti.

Celý tubus puškohledu Burris Six Xe 3-18x56 je vyroben z celistvého bloku hliníku s elegantními ocelovými točítky; optická soustava uvnitř je zakonzervována v dusíku, tudíž se vám puškohled nezamlží a nepronikne do něj voda. Všechny puškohledy bez problému absorbují přes 1000 G síly, a jsou tedy odolné proti nárazu. Osnovou, kterou používá celá řada Burris Six Xe, je Burris E3 illuminated – kříž s červeným bodem, viz. obrázky k produktu.

Specifikace
Plnění dusíkem Ano
Variabilní zvětšení 3 - 18 x
Průměr objektivu 56 mm
Poloha záměrné osnovy 2. rovina
Průměr středu tubusu 30 mm
Průměr výstupní pupily 7.2 - 3.1 mm
Rektifikační krok na 100 m 1.0 cm
Zorné pole na 100 m 11.7 - 2.0 m
Délka 334 mm
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek