Burris FourX 3-12x56 Long Range


Žádné hodnocení. Kód: 200458
Výrobce: BurrisBurris
Záruka: 10 let
Dostupnost: SKLADEM
16.554 Kč
(16.554 Kč/ks)
 
Koupit na splátky

Burris FourX 3-12x56 Long Range

Burris Four X 3-12x56 je dálkový/noční specialista řady Four X americké firmy Burris. Jedná se o výkonný, světelný puškohled s 56 milimetrovým průměrem objektivu, čímž je docíleno maximální světelnosti. S tímto puškohledem uvidíte skvěle nejen ve dne, ale i za šera a v noci bez jakýkoliv obtíží. U varianty Long Range můžete navíc využít 5 balistických víček, které vám dovolí si precizně nastavit sklon.

Řada puškohledů Burris Four X se především soustředí na poskytnutí nejlepšího poměru cena/výkon. Burris ve všech dalekohledech ze série Four X používá jen výborné optické sklo, aby tak maximalizoval jas, čistotu obrazu a samotnou výdrž puškohledu. Ve své cenové kategorii FourX nabízí nepřekonatelně kvalitní čočky, které jsou větší než u porovnatelných puškohledů konkurence, tudíž nabízí vyšší prostupnost světla. Tento puškohled je vybaven antireflexním Index-Match HiLume™ potahem skel, který zmenšuje počet odražených světelných paprsků, a tím zároveň zlepšuje výkonnost optiky při nízké světelnosti.

Celý tubus puškohledu Burris Four X 3-12x56 je vyroben z celistvého bloku hliníku s elegantními ocelovými točítky; optická soustava uvnitř je zakonzervována v dusíku, tudíž se vám puškohled nezamlží a nepronikne do něj voda. Všechny puškohledy bez problému absorbují přes 1000 G síly, a jsou tedy odolné proti nárazu. Osnovou, kterou používá celá řada Burris Four X, je Burris 4 illuminated – kříž s červeným bodem, viz. obrázky k produktu.

Specifikace
Variabilní zvětšení 3 - 12 x
Průměr objektivu 56 mm
Poloha záměrné osnovy 2. rovina
Průměr středu tubusu 30 mm
Průměr výstupní pupily 15 - 4.7 mm
Rektifikační krok na 100 m 0.7 cm
Zorné pole na 100 m 10.33 - 3.33 m
Hmotnost 630 g
Délka 365 mm
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek