Burris FourX 1,5-6x40


Žádné hodnocení. Kód: 200427 Produktové číslo: 00381004277
Výrobce: BurrisBurris
Produkt již není v prodeji
Burris FourX 1,5-6x40

Burris Four X 1,5-6x40 je všestranný, lehký denní specialista řady Four X americké firmy Burris. Jedná se o elegantní, lehký model, který disponuje především širokým zorným polem, příjemným zvětšením a výborným obrazem.

Řada puškohledů Burris Four X se především soustředí na poskytnutí nejlepšího poměru cena/výkon. Burris ve všech dalekohledech ze série Four X používá jen výborné optické sklo, aby tak maximalizoval jas, čistotu obrazu a samotnou výdrž puškohledu. Ve své cenové kategorii FourX nabízí nepřekonatelně kvalitní čočky, které jsou větší než u porovnatelných puškohledů konkurence, tudíž nabízí vyšší prostupnost světla. Tento puškohled je vybaven antireflexním Index-Match HiLume™ potahem skel, který zmenšuje počet odražených světelných paprsků, a tím zároveň zlepšuje výkonnost optiky při nízké světelnosti.

Celý tubus puškohledu Burris Four X 1,5-6x40 je vyroben z celistvého bloku hliníku s elegantními ocelovými točítky; optická soustava uvnitř je zakonzervována v dusíku, tudíž se vám puškohled nezamlží a nepronikne do něj voda. Všechny puškohledy bez problému absorbují přes 1000 G síly, a jsou tedy odolné proti nárazu. Osnovou, kterou používá celá řada Burris Four X, je Burris 4 illuminated – kříž s červeným bodem, viz. obrázky k produktu.

Specifikace
Variabilní zvětšení 1.5 - 6 x
Průměr objektivu 42 mm
Poloha záměrné osnovy 2. rovina
Průměr středu tubusu 30 mm
Rektifikační krok na 100 m 1.4 cm
Zorné pole na 100 m 20 - 6.6 m
Průměr výstupní pupily 15 - 7 mm
Hmotnost 552 g
Délka 305 mm
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captcha
Zobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek