Burris Eliminator IV Laserscope 4-16x50 s osnovou X96


Žádné hodnocení. Kód: 200133
Výrobce: BurrisBurris
Záruka: 10 let
Dostupnost: SKLADEM
50.083 Kč
(50.083 Kč/ks)
 

Burris Eliminator IV Laserscope 4-16x50 s osnovou X96

Nový Eliminator IV nabízí rozšířené možnosti měření vzdáleností až do 2 000 yardů a vylepšenou balistickou kalkulačku s více daty a rychlejšími řešeními. To vše výrazně zvyšuje vzdálenost, na kterou můžete udělat bezpečně střílet. 

Byla přidána nová bezdrátová dálková laserová aktivace laserového dálkoměru, aby bylo snadné zasáhnout cíl. Jako vždy není potřeba smartphone, aplikace ani samostatný ruční dálkoměr!

Před lovem dodejte do přístroje Eliminator IV balistickéi informace o vaší munici a dalekohled vypočítá dokonalé zamíření na přesnou vzdálenost, odhadne směr větru a poté vám poskytne dokonalé řešení pro zacílení (jasně červená tečka) - vše pouhým stisknutím tlačítka. Jen mířte, zacilte a střílejte. Je to tak jednoduché!

Čtyři nástroje v jedné pokročilé optice včetně: přesné optiky, interního digitálního inklinometru, inteligentní dope karty a vestavěného laserového dálkoměru.

Burris Ballistic IV LaserScope 4-16x50 je vlajková loď velice populární řady Burris Ballistic. Disponuje zejména velkým zvětšením a širokým objektivem, se kterým budete vidět lépe za šera a v noci. Puškohled přichází již s integrovanou montáží kompatibilní s jakoukoli Weaver nebo Picatinny lištou.

Řada puškohledů Ballistic od americké firmy Burris je vystavěná na konceptu dálkoměru a počítače do integrovaného kvalitní optiky. Po zamíření na cíl a stisknutí tlačítka tento počítač zpracuje balistickou křivku daného střeliva, vzdálenost cíle, úhel střelby a následně lovci graficky – posunutím červeného bodu – naznačí, kam by měl střelec zacílit. Skvělé na tomto puškohledu je zejména to, že již sebou nemusíte nosit dálkoměr a nejste nuceni odhadovat snos použitého střeliva – mikropočítač vše řeší za vás.

Nesmíme však zapomenout, že Burris Ballistic IV LaserScope 4-16x50 samozřejmě splňuje i všechny požadavky vysoce výkonného optického přístroje. Tento puškohled je vybaven kvalitními skly a Index-Match HiLume™ potahem skel, aby tak dosáhl maximální prostupnosti světla, věrného obrazu i barev. Celá optická soustava je zakonzervována dusíkem v monobloku hliníkového tubusu, a proto se vám optika nezamlží a nepronikne do ní voda. Všechny puškohledy bez problému absorbují přes 1000 G síly, a jsou tedy odolné proti nárazu.

Specifikace
Variabilní zvětšení 4 - 16 x
Účinný průměr objektivu 50 mm
Poloha záměrné osnovy 2. rovina
Rektifikační krok na 100 m 0.36 cm
Průměr výstupní pupily 12.5 - 3.1 mm
Vyrovnání paralaxy 45.7 m
Zorné pole na 100 m 7.9 - 2.1 m
Hmotnost 862 g
Délka 394 mm
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek